Main Menu

Novogodištarije

Started by AnaK, November 23, 2009, 07:23:45 PM

Previous topic - Next topic

Glitter

bolje pitanje je gde cu ja njima da budem okacena :D

cici

Postavi pitanje i kicenje kako ti odgovara, posle slika :D


AnaK

Janko 23.7.2002.

MissL

Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

vojka

Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

senka

 :girl_in_love:

ja sam totalno u ng raspoloženju, a godinama nisam bila
sad jedva čekam da okitimo jelku...
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Dacko

#786
Naša je okićena, potomak je na nju posložio sve ukrase koje imamo, ja ih malko prerasporedila koliko da se jelka ne nakrivi na stranu i to je to, plus što ćemo naredna dva meseca gledati zavese od srme po policama. I jeste neko lepo raspoloženje ušlo u kući sa tim šarenilom. :girl_in_love:

Unabebili

ja jos usporeno shvatam da je NG tu  :girl_haha:

nesto se premisljam da li da kiti jelku ili da pravim razne novogodisnje dekoracije

recimo imam jedan onaj kitnjasti barokni ram, pa mogu da provucem ukrase kroz satenske trake , pa preko njega da stavi, a njega okacim na garnisnu

razne neke ideje imam, razne  :girl_in_love:

Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/

senka

što da ne...što mora klasika
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Unabebili

nekako mi je jekla cista tracidija
a ja volim tradiciju  :girl_haha:

a opet, ovo mi drugo nekako ove godine primamljivo mnogo

takvih mogucnosti  osttavlja, nevidjenih  :love32:

i ne traba ti novac, samo dobre ideje i dobro kombinovanje  :love32:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/

Zumbulica

AnaK, bas je lepo  :girl_in_love:
Una  :clap: za kreativnost.
Videla sam danas dosta ukrasa na braon u radnji Pilot toys u Nusicevoj.
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Lani

AnaK thanks.  :kiss1:
Glitt, videla sam danas patuljaste jelke u Formi ideale tj. Conformi.

senka

Quote from: Unabebili on December 06, 2014, 06:03:02 PM
nekako mi je jekla cista tracidija
a ja volim tradiciju  :girl_haha:

a opet, ovo mi drugo nekako ove godine primamljivo mnogo

takvih mogucnosti  osttavlja, nevidjenih  :love32:

i ne traba ti novac, samo dobre ideje i dobro kombinovanje  :love32:

:wacko:
ovan/bik aloooo
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Glitter

Quote from: Lani on December 06, 2014, 06:17:04 PM
AnaK thanks.  :kiss1:
Glitt, videla sam danas patuljaste jelke u Formi ideale tj. Conformi.
hvala :kiss1: videh i ja u Merkuru, moram samo da vidim da li ce ko ici u Merkur ili Conformu skoro pa da mi pokupi ako je ikako moguce :think:

Lani

Ja sam mislila sutra prepodne do Merkura, da vidim ukrase.
Mogu da te nazovem iz prodavnice da mi kažeš koju hoćeš.