Main Menu

Novogodištarije

Started by AnaK, November 23, 2009, 07:23:45 PM

Previous topic - Next topic

monochrome


cici



Unabebili

kakva lepa ideja i jednostavna za napraviti za one koji drze butik

http://www.pinterest.com/pin/237213105348637805/
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/

AnaK

Quote from: AnaK on November 08, 2014, 11:54:25 PM
I ovo mi je mnogo slatko, nabasah tražeći tutorijal za one ukrase od ajsinga:

http://namiotle.widmo.biz/6376/choinka-ze-wstazek-lub-tasiemki/

Možda će biti ovih kupa od stiropora u hobi radnjama ili kod kineza. Da li postoje ove kratke špendale? :think:

Samo da izvestim, našla ove kupe, i kratke špenadle, u hobi radnji u Takovskoj 35. I filc  :girl_in_love: I samo još šišarke da nađem, i kupim satenske trake u Kini, i kreativni vikend može da počne  :girl_haha:
Janko 23.7.2002.

Lani

 :clap:

Ja ću definitivno da pravim one kugle na trakama za dečiju sobu, samo da kupim potreban materijal. Hvala na ideji.  :kiss1:
Šta smo rekli za trake, najbolje kod Kineza?

AnaK

Ja mislim da da. I ogroman izbor i mnogo niža cena nego na bilo kom drugom mestu koje sam obišla.
Janko 23.7.2002.

Margarita

ovo me podsetilo na lani  :girl_haha:

Lani


Glitter


AnaK

Janko 23.7.2002.

Plava Baklava



moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

kalimero

Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

senka

M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Zumbulica

Sinoc smo bili u Merkuru pa u Home Centru. U Merkuru nista posebno, jelke se neke vec rasprodale, nismo nasli koju smo hteli. Ukrasi nista posebno i dosta je sve skupo. U Home centtru je do kraja meseca ona akcija 50% na novogodisnju dekoraciju (sa VIP karticom), imaju bas lepe ukrase i dosta je povoljno. Nasli smo jelku ali nismo kupili, deca navalila da uzmemo neku visoku 240 cm i pitaj boga koliko siroku, mislim da nam ipak treba manja.
Evo i njihovog kataloga
http://www.akcijeikatalozi.rs/akcija-katalog/home-centar-akcija-novogodisnje-ponude-5815/
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Lani

Zumbi, meni Merkur nije uopšte skup a kamoli dosta skup. Mislim da su iznosi od 600-800 din. za 20, 30 pa i 40 ukrasa u pojedinim pakovanjima sasvim OK. U Home centru ove zime nisam bila, pa ne mogu da poredim ni cene ni izbor.

Inače, večeras sam na TLC-u nalatela na emisiju o ženi koja ima 168 jelki, što u kući, što oko kuće (sve su veštačke i naravno ima i one minijaturne i one od po 2 m), 50.000 ukrasa, 100.000 lampica.  :lol: Zimi, dok su im okićene jelke, isključuju grejanje jer se kuvaju unutra od grejanja tih silnih lampica.  :rofl:
Tako da sve mi ovde smo male bebe, bez brige. :turpija: