Treba mi pomoć oko izvoda iz MKR iz Bosne

Started by Saska, January 04, 2010, 09:25:57 AM

Previous topic - Next topic

Saska

Moram i ovako javno da se zahvalim jackie na pomoći  :bighug:.
Sad nastavljam da smaram zaposlene u Opštini Bihać, da što pre pošalju izvode.

Deda

Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

stacka

Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

maripoza

Old enough to know better, but too young to care.

Xe

http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Gost51

Quote from: Saska on January 05, 2010, 02:04:31 PM
Moram i ovako javno da se zahvalim jackie na pomoći  :bighug:.
Sad nastavljam da smaram zaposlene u Opštini Bihać, da što pre pošalju izvode.
pih, ja tek sad vidim
nista, nista
kao sto rekoh, drago mi je sto sam bila u prilici da ucinim
;)

Saska

stiglo :clap: :clap: :clap:

malopre je mm doneo iz poste, stiglo i za njega i za njegovu sestru


janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

rafa

10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

Saska

#25
Predali juce za pasose i nove lk :clap: nas cetvoro + zaovinih petoro  :clap: :clap: :clap:

Sad jos samo ovih dvoje (mm i sestra mu) da prebace izvode u Bg i zavrsili smo kompletno.




jel

My name is Luton, Robin Luton :lol:

Gost51

i mi smo konacno predali za drzavljanstvo matice nam

Saska

Quote from: Saska on February 06, 2010, 11:25:38 AM
Predali juce za pasose i nove lk :clap: nas cetvoro + zaovinih petoro  :clap: :clap: :clap:

Sad jos samo ovih dvoje (mm i sestra mu) da prebace izvode u Bg i zavrsili smo kompletno.
sad se prisetih pisuci na drugoj temi : zahvaljujuci ovoj temi i nasoj dragoj jackie, mm se konacno prijavio u Bg i ubuduce vadi izvod iz MKR ovde  :clap: