Main Menu

Zamislite da...

Started by Deda, May 01, 2009, 07:27:37 PM

Previous topic - Next topic

Deda

..ste dobitnik ovonedeljne premije na LOTO-u, oko 1,5 milion evrica...sta bi ste radili sa parama, da li bi ste nekom i kome kazali i tako...
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

dmi

Quote from: Deda on May 01, 2009, 07:27:37 PM
..ste dobitnik ovonedeljne premije na LOTO-u, oko 1,5 milion evrica...sta bi ste radili sa parama, da li bi ste nekom i kome kazali i tako...

uh...rekla bih bratu i najboljoj drugarici...i probudila bih mm-a na drugom kontinttu da mu ODMAH kazem
i jos nekim veoma dragim ljudima bih rekla.....
i kupila bih tesi i sebi karte u jednom pravcu, i kucicu valo van LA-ja i jednu malu u Las Vegasu (s obzirom da su sad jeftine :rofl:)
i neki biznis da obrcem te pare sto su mi pale sa neba
i da uzivam na plazi uz kafu i jos ponesto.....
au bre dedo gde me otera :lol:
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

Deda

Ja imam puuuno varijanti a najverovatnija je da uopste ne bih pokretala biznis...bila bih renterijerka... :D
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

chokoladica

Meni ne prija da mastam bas toliko  :lol:

dmi

Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

Deda

Quote from: chokoladica on May 01, 2009, 08:09:52 PM
Meni ne prija da mastam bas toliko  :lol:
Jao choko, pa samo se zabavljamo... :turpija:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Dada

Zamislila sam :sreca: Kakav crni biznis pa da se sjekiram i moram da radim  :D rentijerstvo je majka  :clap:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Nanny Ogg

Cuj, kome bi rekli...Pa vama  :rofl:


Ajte zene, ne dram'te

Lani

Ih... Otplatila bih ostatak kredita, kupila veći stan a ovaj dala mami i tati da se odvoje od brata i snaje. Malo putovala, ostavila sa strane dovoljno novca za školovanje Ive i bratanica. Eto to za početak.
A onda bih i ja verovatno od ostatka kupila par stanova i uživala  :diva:

cici

Quote from: dmi on May 01, 2009, 07:42:40 PM
i kupila bih tesi i sebi karte u jednom pravcu
To ćeš svakako uskoro da uradiš :kiss1:


NenaS

 :D Ma gde me nadjoste sa ovom temom - imam razradjen plan...
Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

Plava Baklava

Quote from: NenaS on May 01, 2009, 09:45:40 PM
:D Ma gde me nadjoste sa ovom temom - imam razradjen plan...

Isto ovako, al´ ne smem javno da kazem: nisam jos zvanicno razvedena  :lol: :lol: :lol:


moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

Glitter


Ivy

ufff...vjerovatno bi mi sav novac oduzeli na vrijeme  :D

Glitter

Quote from: Ivy on May 01, 2009, 11:34:27 PM
ufff...vjerovatno bi mi sav novac oduzeli na vrijeme  :D
priznaj da bi stigla nesto `na brzaka` :turpija: