Main Menu

Tips & tricks-fondan

Started by cici, February 09, 2010, 09:11:57 PM

Previous topic - Next topic

stacka

Idem sa ogranicenim budzetom, rekao mi je Itacka da ce bankrotirati pre nego sto ja nabavim sve sto treba :lol:
Ako stvarno hocete da vam odmah javim sta sve ima neka mi neka od vas dve posalje broj tel.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Finalina

Quote from: cici on February 09, 2010, 11:14:05 PM

U ovom novom hipermarketu ima onaj podesivi prsten 16-30cm, nešto manje od 650 dinara.
u kom "ovom novom"

Pepi


Oli

Hiper Cort.

U Ericsonu je 2350 a kod ovih je 1300.

cici

Quote from: stacka on February 11, 2010, 11:02:16 AM
Idem sa ogranicenim budzetom, rekao mi je Itacka da ce bankrotirati pre nego sto ja nabavim sve sto treba :lol:
Ako stvarno hocete da vam odmah javim sta sve ima neka mi neka od vas dve posalje broj tel.
Isključivo sa ograničenim budžetom, inače odoše sve pare i na ono što treba i ne treba.Ti samo dobro ošacuj šta ima pa nam prenesi, hoću i ja da odem.
Quote from: Finalina on February 11, 2010, 11:03:17 AM
u kom "ovom novom"
Cort, ovaj iza pumpe Zmaj.

Tchi, košta u Pančevu na sajtu 1350.


Saska

nego, ja idem na svadbu 27. feb, treba da budemo kumovi, pa bi nam trebala jedna lepa tortica-  stacka? jel moze porudzbina?
nesto jednostavno, recimo neko srce ili dva spojena srca?

Oli


Deda

E ova je bas dobra....
Masho, super komentar  :girl_haha:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

stacka

Saska, naravno.
Poslala sam ti PP.

Hvala vam zenske na podrsci, uopste mi nije palo na pamet da ovako nesto moze da se desi :fool:
No, covek se uci dok je ziv.
Ljubim vas sve puno :kiss1:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Oli



Sve ove cvetne aranzmane imas tamo da kupis.

Saska


Lani

Kako je lepa i nežna ova poslednja torta.  :girl_in_love:

stacka

Predivna je :)
Da li ove trakice imaju da se kupe u Pa? Sta mislite? Mislim, ne znam ni zasto vas pitam kad cu da vidim za jedno 4 sata al ajde :lol:
Napravila sam spisak pitanja, ako ima jos neko nesto dajte :lol:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

cici

Koje trakice, ove po rubu?To ima svaka pozamanterija na metar.


Pepi

Stačka, to su satenske trake iz pozamanterije.