Main Menu

SUNCANJE-Kreme, Losioni & Co

Started by Glitter, May 07, 2010, 11:10:41 AM

Previous topic - Next topic

Lani

Kod nas After sun  najviše koristi mm, on je baš svetao a i uvek odmah pocrveni, koliko god da se maže, jer po ceo dan provodi sa decom u vodi, dok se ja izležavam i razvlačim po ležaljkama.  :-[

AnaK

Za njega one zaštitne majice  :turpija:
Janko 23.7.2002.

lakalut

Zastitnu majicu juce kupili, posto je mm u istom fazonu kao Lanin. Rabi ih jos od pretprosle godine. Olaksanje su zbog manjeg mazanja, a obzirom na kolicine kreme i isplate se :lol: O 'neil u Beosprtu, 3000din cca.
L: april 2006.

J: septembar 2009.

Lani

Jao ne znam da li bi ovaj moj to nosio...  :think:

lakalut

Nisu vise u onako surfersko pripijenom fazonu, vec kao obicna majica, samo od materijala za kupaci. Baci oko, mozda mu bas "svane"sa njom :)
L: april 2006.

J: septembar 2009.

Lani

Glitter

Da mu posaljem ja ovu sto imam ovde. Polo majica za golf, zastita 50 :crazy:

rafa

Quote from: Unabebili on June 05, 2015, 11:24:55 AM
zato sto od svih mazalica dobijem alergiju
a ne gorim lako....samo kad odtanem bas dugo na suncu...zadremam na pr

I ja dobijam alergiju, zato ni ne smem da kupujem ove divne mirisljave  :girl_in_love: :crycry: samo apotekarske, koje su pride tri put skuplji.

Onaj Avene mi radi posao, ne osipam se a nije mnogo skuplji.

Inace mislim da vec 15 godina nisam sela pod suncobran a da se dobro ne namazem.  :-[
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

draganaa

Posto smo skloni svi u kuci alergijma najbolje nam se pokazao pronasol. Obavezno koristimo majice za kupanje i mi i deca. Svi imamo super ten, ne gorimo, deca su i pored mazanja , faktor 40, crni vec drugi dan. Ne gorimo ali od vecine preparata imamo alergiju. Za ovu godinu uzeh vichy za decu faktor 50, pa cemo videti kako cemo proci, sto se allergija tice.
Jovana 4.4.2005.
Lazar 12.02.2007.

Glitter

vichy decji 50 je super, mada malac nema problem sa kozom, sama krema radi odlican posao

draganaa

Rekla bih i ja da je dobar.Posto su puno napolju mazu se vec mesec dana sa njim i rekla bih da je dobar.Videcu kako ce biti na moru jer ipak su tamo izlozeni duze suncu, a i jace je sunce  u julu i avgustu nego u maju i junu.
Jovana 4.4.2005.
Lazar 12.02.2007.

Deda

Sto bi reko moj tata- ako ne znas sta je dobro, uzmi sta je skupo  :girl_haha:, tj vichy 50  :lol:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

disco2000

Ja klincima kupujem bebecu kremu u Koto Dermi... pa se grebem od njih :lol:

Zumbulica

Ema je proslog leta imala onu majicu, odusevila sam se koliko je prakticna stvar  :good: Kao da navlaci i svlaci kremu za suncanje po potrebi i na brzinu, totalno sam bila opustena ....
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Dawn

Gde postoje te majice za odrasle? Bili smo danas kod kožnog i DT doktor savetuje da ne osunčava leđa uopšte zbog puno mladeža.