Visina i tezina (i kako da ga ugojim?? )

Started by chokoladica, June 08, 2010, 03:34:45 PM

Previous topic - Next topic

TINK

Jasno je meni da necejedi ne bi bili odusevljeni ni na przeno, njima je svejedno sta je, samo je bitno da se ne jede  :crazy:. Nego ja nisam ukapirala ocigledno  :-[, mislila sam da Filip jede, ali da se ne goji.

disco2000

:( ali kad dete smrdi na aceton... covek postane spreman na sve :crycry:

chokoladica

Quote from: Marty Maraskino on June 09, 2010, 08:42:30 AM
:( ali kad dete smrdi na aceton... covek postane spreman na sve :crycry:
Bolje da ne dramim? jel da..

Elanor

choko, sad sam pogledala milenine rezultate sa sistematskog. 23.5 kg, 126 cm.
ona i filip imaju isti bmi (preracunala), meni milena uopste nije mrsava (a u izvestaju stoji harmonican rast). razumem tvoju brigu, ali izgleda da je sve u oku posmatraca.
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

linga

Jana je iskusan necejed ali je zdrava, KS o.k. nasa doktorka ne drami, naprotiv insistira da je pustimo...
Ima oko 115 cm i jeedva 18 kg. Ali zato njen bata ima s dve i pod godine 100 cm i 16 kg :)))

pra-sence

Ej Choko a jel dr nesto prokomentarisala ? sta ona kaze za kilazu?

Dada

Meni dr nikad nista nije rekao za Milicu, cak me i isprasio x puta jer se nerviram bzvz ali dzaba. Sjecam se kad je isla na sistematski za skolu i imala 24 kg da sam zamalo pocela da placem :lol:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Mirka

Kosta 125/23, kad ostane u gacicama da se rasplaces nad rebarcima. Jede skroz ok, u vrticu stalno trazi dodatak (pretpostavljam da misle da ga ne 'ranimo kuci :rofl:), jede voce, povrce, samo hleb ne ljubi preterano, moze namazano ostalo jok. I vrtiguz je, ne smiruje se nikako. Ako ne mrda, onda cupka u mestu. Nije nervozan, samo ima energije na pretek.
Mali prati brata u stopu, sve cekam da se pojave bebece krofnice a on bojkotuje.

Resenje: nemam ga. Da predju tridesetu mozda. Mm i ja smo bili ok negde do tri'es pete, a sad smo uzas, ja pogotovu. Zanimljiva smo porodica, izgleda da svu hranu pojedemo nas dvoje, a deci ako nesto nekad preostane.

Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

Summer

Quote from: Mirka on June 09, 2010, 11:01:19 AM
Kosta 125/23, kad ostane u gacicama da se rasplaces nad rebarcima. Jede skroz ok, u vrticu stalno trazi dodatak (pretpostavljam da misle da ga ne 'ranimo kuci :rofl:), jede voce, povrce, samo hleb ne ljubi preterano, moze namazano ostalo jok. I vrtiguz je, ne smiruje se nikako. Ako ne mrda, onda cupka u mestu. Nije nervozan, samo ima energije na pretek.
Mali prati brata u stopu, sve cekam da se pojave bebece krofnice a on bojkotuje.

Resenje: nemam ga. Da predju tridesetu mozda. Mm i ja smo bili ok negde do tri'es pete, a sad smo uzas, ja pogotovu. Zanimljiva smo porodica, izgleda da svu hranu pojedemo nas dvoje, a deci ako nesto nekad preostane.

:rofl: :rofl: :rofl:

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

Margarita

Quote from: Dada on June 09, 2010, 10:45:20 AM
Meni dr nikad nista nije rekao za Milicu, cak me i isprasio x puta jer se nerviram bzvz ali dzaba. Sjecam se kad je isla na sistematski za skolu i imala 24 kg da sam zamalo pocela da placem :lol:

Pavle na sistematskom imao 20 :lol:

Dada

Quote from: Margarita on June 09, 2010, 12:51:01 PM
Pavle na sistematskom imao 20 :lol:
Milica je bila visoka 130 ili 132, nisam siguna :ces: Zirafa :lol:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Iva

Ines je cackalica  :crycry:  100cm/14.4kg.
Jedno vreme je bila u stanju, da jede plazmu i mleko i za dorucak i za veceru. I to svaki dan. Ja da sam tako jela, imala bih verovatno 100kg.  :think:
I. 24.11.2006.
S. 30.4.2011.

disco2000

Despina

A, L, S

Saska

ja samo da vidim sta pisete, kod nas tak'ih nema  :crycry:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.