Visina i tezina (i kako da ga ugojim?? )

Started by chokoladica, June 08, 2010, 03:34:45 PM

Previous topic - Next topic

Deda

Stacka, kod  nas je bio sistematski sa skolom, i primio vakcinu. Imao je doduse i  u klubu  :lol:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Finalina

Quote from: Deda on May 07, 2014, 12:19:29 PM
I porasla i popravila se, pa kad bre  :lol:
od prošle godine...ma ona je kao tuč teška, ali na oko nije krupnija...mišići kao kamen, ona nema sala...

stacka

Aleksa ove godine uopste nije imao sistematski u prvom razredu sa skolom, dobro si me podsetila da sutra pitam uciteljicu zasto, rekli su da ce biti jos na pocetku polugodista.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

Quote from: stacka on May 07, 2014, 12:15:08 PM
Lani, emge, jel taj sistematski pregled organizuje sportski klub ili vodite dete sami? Kod nas u skoli plivanja tako nesto nikad nije bilo organizovano da ja znam pa me zanima jel to preporuka, praksa ili... jer bih svakako odvela Aleksu na pregled :think:

U našoj školi plivanja dete ne može da ide na časove ako nema papir da je prošlo sistematski, ide se na svakih 6 meseci, ili na Taš ili na Košutnjak. Ovi u našem klubu su baš strogi po tom pitanju. Vade im krv, mere visinu težinu, % masti, gledaju kičmu, stopala, EKG, slušaju grudi, gledaju grlo...

kalimero

i Bata ima na svakih 6 meseci obavezan sportski pregled u klubu, ali nikad ne prisustvujem niti dobijemo bilo akkav izvestaj, samo u slucaju da detetu nesto nije kako treba.....

bas bih ga vodila na tas da cujem od njih komentar na njegovu krivu kicmu  :think:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

emge

I Marta mora zbog kluba, bez papira ne može na treninge.
Radili smo na Tašu, 590 din je sve ovo što je Lani nabrojala.

Deda

Kod nas 250 pa kaži posle da život u Bg nije skuplji  :crazy:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

emge

A ja ovo napisala u stilu kako je jeftino :lol:

I stvarno mislim da nije skupo, jer urade i krv i EKG i pregledaju ih dvoje ljekara.

Margarita

mi smo vodili petra jedno 2-3 puta, pred neke turnire (macevanje), ali bez vadjenja krvi
pavla nismo vodili, niti su nam trazili iz kluba (plivanje), a trenira 6 meseci

a jeste jeftino 590 din, za nase uslove
dajte kontakt :girl_haha: jel mogu tamo da ih odvedem na svoju ruku, bez neke posebne procedure i uputa?

stacka

Quote from: Margarita on May 07, 2014, 12:48:32 PM
dajte kontakt :girl_haha: jel mogu tamo da ih odvedem na svoju ruku, bez neke posebne procedure i uputa?

Bas ovo htedoh da napisem :)
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

Ne znam Mardž, zovi i pitaj.

http://www.rzsport.gov.rs/srl/293/

Meni je ovo super, jer kad bih je inače vodila na tako detaljan sistematski a da ne moram? Ovako dva puta godišnje joj urade sve a baš za smešne pare.

Finalina

mardz @ mozes da ih vodis na svoju ruku, zakazes i to je to ... ja predlazem ordinaciju na Starom difu jer lepo rade i dr je sasvim dobar, a imas tih pregleda sada i po privatnim domovima zdravlja ...naravno, imas na vise mesta ove ordinacije, standardno rade na Tašu i u Zavodu na Banovom brdu

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Margarita

hvala :kiss1:
petar je isao u krunsku, a mene sad bas zanimaju ove analize o kojima lani i emge pisu

Glitter

Ovi iz kluba su najavili taj sistematski kazu do kraja maja cena 700 dinara