Main Menu

Tikovi?

Started by pra-sence, June 11, 2010, 10:16:55 PM

Previous topic - Next topic

Xe

http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Mirka

Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

Summer

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

prevodilica

emge

Lukina mama

:bighug: za hrabru Vanju  :bighug: i mamu naravno :kiss1:
Luka ,09 April 2005

Ira

Veliki  :bighug: za tebe i Vanju  :kiss1:

"Dje­te­tu je­ vaša ljubav najpo­tre­bnija o­nda kada je najmanje­ z­aslužuje"­.
Erma Bombeck

Pepi

Treba mi preporuka za decijeg psihologa kome se moze odvestti dete koje ima tikove?

disco2000

Institut za mentalno zdravlje, decija ambulanta?

dečiji psiholog

Ja sam psiholog i imam iskustva u radu sa decom sa tikovima i sličnim problemima. Primenom psihoterapije u radu sa decom ovi problemi se uspešno prevazilaze. Ja sam u bgu i ukoliko ste zainteresovani mogu da vam pošaljem kontakt tel. Inače tikovi su najčešće znak potisnutog besa,poz Jelena

dečiji psiholog

Quote from: Pepi on September 09, 2013, 07:14:31 PM
Treba mi preporuka za decijeg psihologa kome se moze odvestti dete koje ima tikove
Ja sam psiholog i radim u Beogradu na dorćolu. Radim sa decom sa tikovima i drugim sličnim problemima,primenom psihoterapije dolazi do potpunog povlačenja simptoma,jer su tikovi najčešće odraz potisnutog besa.... Ukoliko ste zainteresovani za eventualnu saradnju moj kontakt tel je . Jelena

post editovala janavi: molim bez javnog reklamiranja sa brojevima telefona, isti obrisan