Main Menu

Tikovi?

Started by pra-sence, June 11, 2010, 10:16:55 PM

Previous topic - Next topic

pra-sence

Primetila sam u zadnjih par dana da Stef potpuno bez razloga zavrti glavom(onako kao kad kazete "ne " )..Nisam prvo obracala paznju ali cini mi se da cesto to radi..Npr dok se igra u stanju je 3,4 puta to da uradi(u roku od pola sata recimo).
Stvarno mi ne pada na pamet sta bi to moglo da bude...mislm ne bih da dizem frku odmah ali ovo mi bas cudno izgleda..

Summer

Pa ako je u toku igre, ja mislim da nema mesta zabrinutosti. Sara tako klima, vri glavom, sama sa sobom prica, a to je deo komunikacije  :)

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

disco2000

Prati ga, ali nemoj ga opominjati, imitirati i tako to. Slazem se sa Summer.

pra-sence

Ne opominjem ga i naravno da ga ne imitiram.....samo..koliko bi trebalo da ga pratim??

disco2000

Koliko ce trajati. Otkrio je to kao zanimaciju, nesto novo, pa ponavlja. Naci ce, uskoro, nesto novo.

pra-sence

Ok,nadam se da je to sto kazete,malkice mi je lakse :)..Tnx :bighug:

slatka

I Laza to radi,ali ne tako cesto...primetih to u poslednjih nekoliko dana...a pre toga je jedno nedelju dana dok sedi nesto djuskao,migoljio se,valjda covek proverava sta sve moze da uradi..

Vila

Dešava se i Dušanu da ponavlja iste pokrete, valjda čovek isprobava i uvežbava :)
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

pra-sence

A ovaj moj bas nasao glavom da mlati :lol:

janavi

Primetila sam večeras kod Vanje nešto što mi liči na tikove.
Do sad ih nije imala.
Ona ima puno stereotipnih pokreta, raznovrsnih, ali oni su svi voljni, i kad je opomenem, prestane. Večeras, dok sam je kupala, primetim da kao da steže vratne žile. Ima ona neki sličan pokret, koji pravi, kao stisne zube i pesnice, kad se nešto ljuti. Ja je opomenem, dvaput, ona se rasplače. Ja prestanem da je opominjem, smiri se, ali sam videla bar 20 puta za 10tak minuta kupanja.
Inače, bila je danas kod oca, možda je tamo nešto "bilo" tu informaciju naravno nemam.
Sad spava, videću sutra kako će biti, ako se bude ponavljalo, vodiću je kod neurologa.

Baš sam se uplašila :(
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

AnaK

Uh  :bighug: Nadam se da je samo neko uzbuđenje, javljaj  :bighug: :kiss1:
Janko 23.7.2002.

Xe

Mozda se samo igra ili nekog kopira?  :ces:  Nekako mi ne deluje da je nevoljno, narocito ako joj prija kupanje u kadi?  :bighug:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

janavi

nije kupanje u kadi, samo tuširanje, nemama pojma, pratim, pa ću videti

tenkju grlz :bighug: :kiss1:
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Elanor

Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Deda

:bighug:
Tako je Andrija zmirkao pa se ispostavilo da je od prethodne bolesti bakterija u nosu koja je setala napravila neko zadebljanje koje ga je grebuckalo [pa je zato zmirkao da ga otkloni  :pleasantry:.
Mozda ima neki razlog fizicke prirode. Puno  :bighug: :bighug: :bighug: za nju i tebe
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006