DIJETA...ko ce, ko ce , ko ce...

Started by Deda, May 04, 2009, 10:05:07 AM

Previous topic - Next topic

NenaS

Quote from: AnaK on April 04, 2015, 10:49:28 PM
Ja se redovno informišem na Ani o novitetima, još nisam našla ništa sa više od dva pozitivna iskustva.
Glitt, negativna u smislu da nema značajnijih rezultata. Ali baš zato mislim da će Stivu nešto raditi, muškarcima sve radi :girl_cray2:

Evo da te utešim, mm-u ne radi hrono, tvrdi da za skoro mesec dana nije skinuo maltene ni gram, u stvari mislim da je skinuo sve u svemu oko 2kg...
Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

Deda

Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

AnaK

Ma i meni je nmoguće. Mm prepolovi količinu 'leba koju pojede dnevno, i skine 5 kila mesečno. I ja mislim da je na poslu jeo lepinje  :girl_haha: :kiss1: Makar i samo da mi lakše bude :lol:
Janko 23.7.2002.

NenaS

Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

bubi

Neno, namerno je sabotirao, garant ;) :bighug:




AnaK

Kako smo pune poverenja prema muževima i muškarcima generalno :lol:
Janko 23.7.2002.

Deda

Quote from: AnaK on April 05, 2015, 03:26:50 PM
Ma i meni je nmoguće. Mm prepolovi količinu 'leba koju pojede dnevno, i skine 5 kila mesečno. I ja mislim da je na poslu jeo lepinje  :girl_haha: :kiss1: Makar i samo da mi lakše bude :lol:
Mm skine 10 za jedan mesec, izbaci slatkise i veceru, i po jedno parce hleba , normalan rucak i dorucak. Ja gledam i ne verujem. Evo ga opet je u toj akciji .
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

bubi

Dedo
tvoj muž je u svakom pogledu zaslužio "kaznu" ;)
Kile mu ne bih oprostila :lol: :bighug:




AnaK

Janko 23.7.2002.

Lani


Unabebili

mi bili juce na rucku, jeli rostilj

ja belo i salatu, posle isle palacinke

ja odbila, debeli se zapanjio  :lol:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/

Deda

Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

jel

My name is Luton, Robin Luton :lol:

emge


AnaK

Ja dok se setim sto places :lol:
I kad sam vec ovde, da raportiram - nisam uspela da skinem zeljenih 10 kila, skinula sam neki gram preko 5. No, bar ide nadole, posle dosta vremena nemogucnosti. Ovim tempom, mozda do leta bude jos tih 4-5, pa ce onda biti mnogo lakse.
Janko 23.7.2002.