DIJETA...ko ce, ko ce , ko ce...

Started by Deda, May 04, 2009, 10:05:07 AM

Previous topic - Next topic

linga

Ja sam nekad imala takvu liniju  :crycry: i male  ;D rupe na butinicama.
Od sutra sam na restrikciji (morala da se pojede ruska salata  :-[ )

senka

akoo mogu da biram, radije rupa nego ojed  :crazy:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

linga


Finalina


moma


rafa

Quote from: senka on January 23, 2013, 03:12:13 PM
akoo mogu da biram, radije rupa nego ojed  :crazy:

:rofl: :rofl:

I da potpisem, i meni se bas svidja, bez obzira na rupu.  :lol:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

bubi

meni se jako svidja kombinacija tirkiz-braon :lol:




AnaK

Meni se mnogo dopada, i protiv rupe nemam ništa, s nostalgijom se sećam divnih godina kad sam bila srećna vlasnica iste :lol:
Janko 23.7.2002.

moma


dmi

uvek sam je imala i sad mi se vraca :clap:
ziveo pilates reformer :clap:
( doduse kad izadjem sa treninga i ne mogu niz stepenice dodje mi da placem, ali rezultati su vise nego vidljivi :rofl:)
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

Deda

Quote from: senka on January 23, 2013, 03:02:21 PM
ma to jeste i zec i avion, al
odjednom kad sam je videla
nešto mi se svidela
ja bih da budem takva  :crycry: ako treba ofarbaću se u crno :lol:
Ma iskvarcuj se , to je bar lako  :lol:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

vrana

Quote from: Vockica on January 23, 2013, 12:12:01 AM
50min na traci za prvi trening  :blink: :think:

nije to bilo trcanje, nego brzi hod
i prvo je bilo pola sata tog brzog hoda, pa onda neke vezbe, posle kad je video da se nisam uopste umorila (ko sto stvarno i nisam), on me opet popeo na traku, kaze nadam se da ti nije prenaporno za prvi trening, ali vidim da mozes...

i evo, ja stvarno nemam ni upalu misica i jedva cekam sutrasnji trening  :clap: :clap:

mene obicno ne drzi dugo taj sportski entuzijazam, tako da cu da nagazim sad dok me ne spopadne lenjost :-[

mm upravo pece neke smrznute pogacice s cvarcima  :crycry:
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

Zumbulica

Vi opet o rupi .... ili je to bilo o nekim definisanim misicima na butini koji su imali i svoje ime  :think:
:lol:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

cici



Ira

Quote from: Lani on January 23, 2013, 08:39:52 AM
Ira  :blink: ma kakvo zahebavanje do februara  :baba:, pa to je još nedelju dana, znaš li ti koliko može da se nabaci za nedelju dana? :girl_cray:

Totalno si upravu!!!
Da nebi ovog tvog posta, ja nebi otisla na vaggu i nebi se zaprepastila  :crycry: da sam nabacila 2 kg od Bozica  :crycry: i sad sam definitivno vratila svih onih 5 kg koje sam izgubila  :crycry: mene treba tuci, svaki dan po jednu ciglu molim  :crycry:
nema cekanja Februara, od ove minute ..... a joj kakvo razocarenje  :girl_cray:



"Dje­te­tu je­ vaša ljubav najpo­tre­bnija o­nda kada je najmanje­ z­aslužuje"­.
Erma Bombeck