Main Menu

Ideje za rodjendanske torte

Started by Beatrix Kiddo, May 04, 2009, 02:17:09 PM

Previous topic - Next topic

Beatrix Kiddo

Quote from: Marty Maraskino on August 31, 2009, 07:58:01 AM
Imam 11 rodjendana u oktobru :blink:
Moja drugarica sinovima pravi zajednicki rodjendan u septembru (ima ih tojicu, rodjendani su im 15. i 16 sept. i 02 okt.). Mislim, super je to, samo sto necu moci da se pruzim za tri poklona odjednom, kao sto bih za pojedinacne  :-[
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

AnaK

Janko 23.7.2002.

Beatrix Kiddo

Tesko sta moze biti zajednicko za 2, 5 i 7 godina  :think:
Ali je dobra ideja
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

AnaK

Ikeina tabla za crtanje? Ima i za krede, i za flomastere, i rolnu papira. To mi za sada pada na pamet. A sigurno možemo još nešto da smislimo  :think: Ti imaš to u kući :)
Janko 23.7.2002.

NikkiL

Quote from: janavi on August 24, 2009, 07:01:12 PM


http://whisk-kid.blogspot.com/2009/08/say-it-with-cake.html

Kakva prelepa torta, ostadoh bez teksta!!! Da mi je samo jos naci vise vremena da isprobam nesto ovako!!!
CyberPsihologija Blog
Dekoracija torti i kolaca

Angela 27.10. 2002
Konstantin 03.01. 2006

maxic

ja sam se zaklela da cu ovu sarenu da probam, ali sa bijelim korama iz kutije i ne u ovoliko boja- a fenomenalno izgleda!
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

janavi

meni razne stvarčice stižu u rss reader, pa jamogu samo da podelim fotke :)
drago mi je da se i vama dopalo, ja sam se za tu bukvalno zalepila :)
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Glitter

pise tamo da je torta vise dekorativnog karaktera nego sto je ukusna, mada ne znam ko je ne bi pojeo kad ovako izgleda

Deda

Ja je ne bih pojela-puno korica  sa sve ovim ekstratima i E-ima.... :lol:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Glitter

Quote from: Deda on September 01, 2009, 10:31:51 AM
Ja je ne bih pojela-puno korica  sa sve ovim ekstratima i E-ima.... :lol:
pa po jedno parce...kuj ce da rani ovolike forumske goste ;D

janavi

ja bih pojela
ne marim mnogo za E-ove :P
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

AnaK

Moram priznati da i meni lepše izgleda nego što mi se jede :)
Janko 23.7.2002.

pra-sence

A sta mislite o Mikado torti>??? Videla sam je na onom Minjinom blogu i bas deluje ukusno :)
http://inlinethumb41.webshots.com/44520/2953787130086219738S600x600Q85.jpg

Deda

Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Glitter

vidi se da mi je veceras dosadno  :lol:



Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.