Main Menu

Ideje za rodjendanske torte

Started by Beatrix Kiddo, May 04, 2009, 02:17:09 PM

Previous topic - Next topic

NikkiL

Eh, mene ceka neka zivotinjska torta za jedno 2 nedelje (da proprati svu zivinu gmizavu i dlakavu koju cemo imati u kuci...), nesto sam gledala ovu al mi mnogo ovih detalja, ne znam hocu li stici da ih napravim...



a i ova mi je bozanstvena  :love32:



CyberPsihologija Blog
Dekoracija torti i kolaca

Angela 27.10. 2002
Konstantin 03.01. 2006

Glitter

ma stižes...kaye senka da je to za tebe pis of kejk  :lol:

NikkiL

Quote from: Glitter on October 20, 2009, 11:47:08 PM
ma stižes...kaye senka da je to za tebe pis of kejk  :lol:

zezaj ti zezaj, ima bubasvaba tortu da ti napravim kad dodjem  :girl_blum:
CyberPsihologija Blog
Dekoracija torti i kolaca

Angela 27.10. 2002
Konstantin 03.01. 2006

Glitter

Quote from: NikkiL on October 20, 2009, 11:50:19 PM
zezaj ti zezaj, ima bubasvaba tortu da ti napravim kad dodjem  :girl_blum:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

disco2000


Margarita


Pepi

Divne su zoo torte  :girl_in_love:
Ja za subotu treba da osmislim jednu sličnu i da je napravim  :nokti2:
Nikad nisam radila sa fondanom, nemam vremena da idem na autokomandu da kupim, pa ću probati da napravim  :nokti2:

Glitter

Quote from: Pepi on October 21, 2009, 11:14:53 AM
Divne su zoo torte  :girl_in_love:
Ja za subotu treba da osmislim jednu sličnu i da je napravim  :nokti2:
Nikad nisam radila sa fondanom, nemam vremena da idem na autokomandu da kupim, pa ću probati da napravim  :nokti2:
nadji vremena idi kupi...preiskren savet :)

daisy

Ja se ponadah ovde nesto lako ya napraviti a ono sve sama umetnicka dela
Odlicne su i one slicice sto se stave na slag :)
Luka 30.11.2002.                                     
Mina 15.10.2003.
Lana 26.10.2008.      
                                                      

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Oli

Lepo izgleda unutra a spolja bas i nije rodjendanska.
Mi to ne bi smeli,prepuna je vestackih boja.

Bebel

izgleda zanimljivo i prilicno nejestivo. ali lepa je
Lav 05.10.05.

cici

Meni se ne dopada.Ne bih imala želju da je probam.Prihvatljivije mi je da je toliko obojeno spolja.


Lani

Ja isto ne volim prešarene torte, veštački mi deluju.

Glitter