Main Menu

Ideje za rodjendanske torte

Started by Beatrix Kiddo, May 04, 2009, 02:17:09 PM

Previous topic - Next topic

Lani

Šta ste zapeli svi sa Pepom  :girl_haha:

rafa

Hvala cici  :flower:

A kako se pravi butter cream ili jos bolje, jel ima gotov?
Jel Napoleon skorasnja Andrijina torta koju ste svi hvalili?  :lol:

Aleksandar hoce McQueena iz Carsa, to nema sanse da radim u 3d sa fondanom, znaci kupicu slicicu za neku manju okruglu tortu.

Ono sto bih mogla sa fondanom je ili Mikija ili Wallija ili neki fudbal, to sve voli. Cetvrtasta, samo podloga fondan i ukraseno oko ivice a gore figurice. To je valjda izvodljivo.

I treba mi neka dobra vocna torta, veca, ali da se ne raspada od tezine.  :think: Imate neki predlog?  :flower:

10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

Oli



Butter krem:
60 gr putera
80 gr šećera u prahu
1 kašika mleka

Dawn


Dawn

Quote from: rafa on May 07, 2009, 10:20:00 AM
Hvala cici  :flower:

A kako se pravi butter cream ili jos bolje, jel ima gotov?
Jel Napoleon skorasnja Andrijina torta koju ste svi hvalili?  :lol:

Aleksandar hoce McQueena iz Carsa, to nema sanse da radim u 3d sa fondanom, znaci kupicu slicicu za neku manju okruglu tortu.

Ono sto bih mogla sa fondanom je ili Mikija ili Wallija ili neki fudbal, to sve voli. Cetvrtasta, samo podloga fondan i ukraseno oko ivice a gore figurice. To je valjda izvodljivo.

I treba mi neka dobra vocna torta, veca, ali da se ne raspada od tezine.  :think: Imate neki predlog?  :flower:



Kupi pleK :)

rafa

Aaaa, Oli ti si genije  :bighug:
Jel ovo tesko napraviti?
Pa nisam mislila bas na sprat, da ne preterujem.  :-[

Dawn, fantastican je i super jer vidim da ne treba ni fondan. Samo, gde da GI nadjem?  :lol:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception


dmi

cici :blink:
ti si stvarno ocekivala da cu ja ovo da sVatim?
sta napisa????
moraces uzivo da mi objasnis  :P
inace meni na snimku bas izgleda lako podici fondan sa podloge  :rofl1:
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

Oli


rafa

Quote from: Dawn on May 07, 2009, 10:37:41 AM
Kod Wiltona, ofkors http://www.wilton.com/shapedpan/Lightning-McQueen-from-Cars-Cake-Pan

out of stock, a i ne bi mi stiglo za tri dana sve i da ga imaju  :girl_sad:
mozda ima u ovoj radnji u kojoj ja kupujem, oni imaju svasta nesto Wiltnovo, mada ne verujem
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

cici

Quote from: rafa on May 07, 2009, 10:20:00 AM
Hvala cici  :flower:

A kako se pravi butter cream ili jos bolje, jel ima gotov?
Jel Napoleon skorasnja Andrijina torta koju ste svi hvalili?  :lol:

Aleksandar hoce McQueena iz Carsa, to nema sanse da radim u 3d sa fondanom, znaci kupicu slicicu za neku manju okruglu tortu.

Ono sto bih mogla sa fondanom je ili Mikija ili Wallija ili neki fudbal, to sve voli. Cetvrtasta, samo podloga fondan i ukraseno oko ivice a gore figurice. To je valjda izvodljivo.

I treba mi neka dobra vocna torta, veca, ali da se ne raspada od tezine.  :think: Imate neki predlog?  :flower:


Da, Napoleon je Masha svrstala u top 10 :mrgreen:
Voćna torta nikako sa fondanom da se prekriva.


cici

Quote from: dmi on May 07, 2009, 10:43:32 AM
cici :blink:
ti si stvarno ocekivala da cu ja ovo da sVatim?
sta napisa????
Aha, što :lol:


gasha

Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

aleks

#58
Jaooo, kako su dobre ove McQueen torte. Dete bi mi palo u nesvest da mu napravim bilo sta sa McQueenom, ali nema sanse, nisam sposobna za tako nesto.
Rafo, javi ako nadjes negde neku sliku koja se stavlja na tortu.

Edit: Rafo nasla sam svasta nesto Cars ovde . Sajt je nemacki, salju svuda.
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

rafa

Alex, hvala divno je  :flower:
Odoh u favourite radnju pa javljam sta sam nasla.
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception