Main Menu

profesionalni fen

Started by bubi, August 08, 2010, 02:58:44 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Ma stvarno mi je generalno muka od cena ovde, a ovo je samo najsvežiji primer. :burko:  :kiss1:

Janko je morao da ga isproba, ali ne toliko da opet, nedajbože, oprere kosu koju je juče prao, ali je nakvasio pramen :lol: Vrlo je zadovoljan, čeka test moje grive :lol:
Janko 23.7.2002.

Deda

Quote from: AnaK on April 06, 2015, 10:11:38 PM

Janko je morao da ga isproba, ali ne toliko da opet, nedajbože, oprere kosu koju je juče prao, ali je nakvasio pramen :lol:
:rofl1: :rofl1: :rofl1:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Lani

Sviđa mi se fen AnaK.  :clap:

Mirka

Quote from: AnaK on April 06, 2015, 10:11:38 PM

Janko je morao da ga isproba, ali ne toliko da opet, nedajbože, oprere kosu koju je juče prao, ali je nakvasio pramen :lol: Vrlo je zadovoljan, čeka test moje grive :lol:
:lol: :lol:
zvući poznato

U zdravlju ga koristila i lepo izgledala  :kiss1:
Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

bubi

Lani

Vi bar imate dečake, šta ja da kažem za devojčice koje mrze da peru kosu?  :crycry:

anelore

Padni mi na grudi  :crycry:
Kosu ne voli da pere ni da ceslja, osim ako je se odvede kod frizera.

kalimero

e, tako je mene mama jednog dana osisala na paz :girl_sigh:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Glitter

Evo jedne koju su osisali na kratko kao decaka jer nije htela da pere kosu i da je cesljaju  :crycry:

kalimero

Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Saska

Ja dolazim u iskušenje Minu tako da ošišam, pranje i tako tako, ali češljanje :crycry: . A očešljano izdrži do prvog spavanja, a ujutru opet ispočetka.

Lani

Tako i Ivi, ja ne znam šta je tom detetu sa kosom, ono je noćna mora za češljanje i koliko se mrsi.
Sve koristimo kako treba i specijalni češalj i one sprejeve za raščešljavanje ili ako ne to, onda Johnson zeleni balzam za raščešljavanje i ništa ne pomaže.  :wall:
Smem li da joj uvedem neko od mojih pakovanja, ja sve imam neka za suvu kosu ali posle njih se zaista vidi razlika i nikad nemam problem sa raščešljavanjem.

Glitter

Jel imas neku od onih no tangle cetki? One su super immy konacno dobrovoljno ceslja kosu

Lani

Imam odavno, onu Macadamia, ništa to Ivi ne pomaže.

Glitter

Ja imam i kupila immy prosle godine super radi

Probaj sa balzamom za odrasle nece joj nista biti a mozda pomogne