Main Menu

Fotorte

Started by Oli, May 05, 2009, 09:53:01 PM

Previous topic - Next topic

cici

Boze ima li ko ludji od tebe :rofl:  i sta si cekala do sad, lepo cu na fb da te tagujem sad :lol:

Da od crne i bele cokolade.


dmi

evo i mog skromnog doprinosa cokoladnom umecu
glavni i odgovorni krivac za ovo je cici :lol:




povod je bio rodjendan jednog dobrog prijatelja. inace svi su se pitali u kojoj fancy poslasticarnici u LA ima da se kupi ovakva torta
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

AnaK

Janko 23.7.2002.

Ira

Odlicna je dmi  :clap: :clap:

cici savrseno!  :o :clap: :nesvest:
i jel` ima kod tebe nesto da nije tako?
imas li ti koju manu zeno?!  :D



"Dje­te­tu je­ vaša ljubav najpo­tre­bnija o­nda kada je najmanje­ z­aslužuje"­.
Erma Bombeck

cici

Dmi je l da ponovim cuvenu recenicu onu za glavu :D volim dobre djake :lol:
super je ispala :clap: bravo!!

Hvala Ira, za ovo drugo ne znam :rofl: ostavljam drugima da presude. :kiss1:


Vila

dmi šokira amere ;D
Svaka čast, odlično je ispala :clap:
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

Deda

dmi  :clap:
Nov biznis u najavi  ;)
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Mirka

Quote from: Deda on April 30, 2012, 08:44:28 AM
dmi  :clap:
Nov biznis u najavi  ;)
Ovo i ja pomislih  :flower:
Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

Margarita

dmi :clap:  :clap: vidi se da se druzis sa cici :girl_haha:

dmi

da, da druzim se sa cici :clap:
hvala svima
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

emge


cici

Quote from: dmi on April 30, 2012, 10:36:24 AM
da, da druzim se sa cici :clap:
hvala svima
Ja kad uzmem pod svoje nema da omane :lol:


Finalina

ne znam gde ste pominjali onu nasu emisiju gde se takmiće oni kao  :pleasantry:  poslastičari .... uuUžas  :hm: 
... ja bih zamolila ovde prisutne, sa dokumentacijom na ovoj temi, da se same prijave ili da daju dozvolu da ih mi odavde prijavimo na učešće
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

cici

Pominjala ja na tricama, sa zadovoljstvom cu otvoriti temu samo ako jos neko bude gledao.Isto sam pomislila, kad sam videla najavu za emisiju ponadala sam se da ce se prijaviti neko poznat nama.


Finalina

pa gledace, kada otvoriš temu ;) .... istina, nema šta da se vidi, a da valja ... nije mi jasno da nisu za prvi krug uzeli npr neke radnike nekih dobrih poslastičarnica pa da makar za dobar utisak naprave nešto veselog i revijalnog karaktera... ono je užas i deluje neuredno u svim segmentima... niti uniforme, niti normalnog i atraktivnog pulta gde bi svako za sebe imao mesto i da ga kamera lepo hvata... ma emisija je sklepana kao i onaj studio