Drvena pruga, prodato

Started by AnaK, February 09, 2011, 08:53:54 AM

Previous topic - Next topic

AnaK

Definitivno smo je prerasli  :'( pa smo se dogovorili da je prodamo.





Dugo smo je dokupljivali, i godinama se igrao, rasla je s njim :) Definitivno jedna od igračaka koja je vredela svaki dinar. Ima oko 80 delova, 4 mosta, skretnice, 2 vozića. Ja bih bila zadovoljna da vratimo pola novca uloženog, što bi bilo oko 70€, ali o ceni može da se pregovara.

Ako znate nekog zainteresovanog, tu sam.
Janko 23.7.2002.

cici

Ovo je baš lepa igračka, ali moje dete se uopšte sa tim ne igra.


AnaK

I to je očigledno individialno. Janko se divno igrao godinama, a i svi dečaci koji su nam prodefilovali kroz kuću.
Janko 23.7.2002.

emge

Jao što je dobra pruga :clap: Ja sam zainteresovana :)

Samo mi jedno nije jasno, da li je uloženo 70 ili je pola uloženog 70?

AnaK

Pola uloženog je oko 70€ (tj ukupno uloženo oko 150€).  :-[ :kiss1:
Janko 23.7.2002.

emge


AnaK

Diiiivno, baš se radujem da ode u poznate ruke  :girl_in_love: :kiss1:
Janko 23.7.2002.

Deda

Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

rafa

10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

AnaK

Podrum, podrum  :girl_haha:

Emge, kad se mnogo uželim ja ću da vam se najavim da se malo poigram  :-[
Janko 23.7.2002.

MissL

da pustite malo i decu da se poigraju :deda:
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

Glitter


Deda

Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

emge


AnaK

Janko 23.7.2002.