Main Menu

Energija

Started by senka, February 12, 2011, 10:02:15 PM

Previous topic - Next topic

janavi

Quote from: AnaK on March 12, 2011, 07:16:27 AM
A apetit?  :nokti2:
ne koliko mi se čini, bio je povećan za vremem pms, sad ništa
juče sam jela prvi put oko 16h, i još jednom oko 20 :girl_haha:
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

AnaK

Ma primetila sam da si apr puta napisala da si gladna  :lol:
Janko 23.7.2002.

janavi

pa da, al nisam ujutru, tako  mi se čini bar :rofl:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

AnaK

Super, stvarno. Meni je frka, a rado bih probala  :kiss1:
Janko 23.7.2002.

cici

Fina :bighug:

Batalila sam vitamin b, u kombinaciji sa eftilom koji sam pila je bilo nepodnošljivo.Rezultat +5kg :crycry:


senka

M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Zumbulica

Ja sam pocela da radim Tibetance i dalje sam odusevljena, mada ocekujem da vremenom odusevljenje splasne  :girl_haha: Stigla sam do sedam komada, od ove nedelje uvodim nedeljno napredovanje od po jedan, sad radim osam. Svidja mi se sto pocetak ne dozvoljava preveliku ambiciju, jako se polako napreduje, a rezultati se odmah osete, kao da mi telo ima nove tacke oslonca. Odlicni su za one koji ne vole mnogo da vezbaju. Jedno vreme sam ih pokvarila, pocela sam da radim prebrzo i isforsirano da bih sto pre zavrsila jer uvek negde zurim sto je uzasno pogresno, bolje ih ne raditi ako se ne postuje njihov ritam.
Svidjaju mi se jer daju osnovu za bilo koju drugu akvtivnost, sta kome odgovara .... joga, setnja, neka aerobna aktivnost (mislim da meni odgovara i treba ovo).

The 5 Tibetan Rites - Do it Along
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Masha

u kom smislu su ove vezbe blagotvorne?
ja sam se usedela ubi boze, jos sad idem kolima na posao, mislim da ne predjem dnevno km :girl_cray:

Finalina

to je najgore od svega, kada se usedim i samo idem kolima, a deca porasla pa se vise ni u  te setnje ne ide kao nekada... sve znam, ali sve, a i pored toga sto ne osecam bas nesto za pohvalu i vidi mi se :lol:

Zumbulica

Ja sam shvatila da je dobro resenje za fizicku aktivnost pre svake dijete. Jesam ja aktivna i inace, ali se u tim svakodnevnim aktivnostima opterecuju samo jedni te isti misici, a potporni sistem se sve vise kvari. Ove vezbe su mi super u smislu sto ih vidim kao fantasticnu osnovu, nisu zahtevne ni preterano ambiciozne. Jedino sto bih volela da nadjem nacin da dodam jos neku malu aerobnu aktivnost, meni je cak i brza setnja dobra. Kazu da je ta aerobna aktivnost vrlo vazna, u smislu da se bar jednom dnevno malo zadisemo.
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

senka

Tibetanci otvaraju protok energije kroz celo telo i upošljavaju mišiće koji pravilno drže telo, tako da te telo posle jednostavno "tera" da ispravno sediš, hodaš
ja sam od njih imala užasne mučnine, nažalost, verovatno do loše ks
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Plava Baklava

Ovo mi je divan podstrek da i ja krenem  :girl_in_love: . letos sam nosila knjigu na more i ostala na nivou iščitavanja teorije i gledanju slika  :girl_haha: , ali je valjda došao momenat da mogu opet da podnesem pojačavanje fizičke aktivnosti.


moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

senka

M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

senka

Iteresantan članak www.alo.rs/vodic-kroz-bioloski-sat-ujutru-vodite-ljubav/8247

Inače, da vidimo kako stojimo sa energijom 4 godine kasnije
i ko radi tibetance  :girl_haha:
moja epizoda je naravno kratko trajala

ne znam šta je bio uzrok pada energije koja je trajala par godina verovatno kombinacija anemije i nekog nezadovoljstva, ne bih mogla reći da je baš depresija

sada sam baš zadovoljna kako funkcionišem, šta postižem, uglavnom se bez problema budim rano ujutru, a i vikendom se budim malo kasnije, ne baš u podne ili popodne kao ranije
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Unabebili

da je meni sad onaj status od pre 4 godine,
za koji sam tvrdila da je los, ja bih sad pevala

ekstremno lose, ali ekstremno se osecam
u medjuvemenu smo se udruzili sa Japancem od odtvaranja teme ...

Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/