Main Menu

Energija

Started by senka, February 12, 2011, 10:02:15 PM

Previous topic - Next topic

senka

radim tibetance dopadaju mi se, mada mi fali još mnogo prakse da bi to delovalo baš kako treba
poslednja mi je najteža, ne mogu da spustim stopala na zemlju, valjda će to doći vremenom
dosadašnji rezultat su prava leđa  :clap: i mučnina  :crycry:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

cici

Da nije mučnina iz nekog drugog razloga :lol:


senka

M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Ceca

Muka? Kod prve vezbe samo ili kod svih?
Dusan 05.08.2005.

senka

kod svih
mislim počinje sa prvom i nastavlja se do kraja i jedno vreme posle, ona grozna mučnina u glavi
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

AnaK

Janko 23.7.2002.

Ceca

Da li tu prvu vezbu radis tako sto fiksiras pogled u jednu tacku pa krenes telom, potom glavom, ne znam kako da objasnim ali u toj vezbi ti glava krene poslednja iz jedne tacke a prva se vrati u tu tacku  :-[  kao balerina. Koliko ponavljanja radis? Pocinje se sa tri ponavljanja, a u principu svake nedelje dodas jos po jednu, tako do 21 pa nazad.
Dusan 05.08.2005.

senka

nemam pojma gde mi je glava u prvoj vežbi, obratiću pažnju sutra
još uvek sam na 3
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Unabebili

ziveli tibetanci  :clap: (koje ja ne radim  :-[ )

mm dosao vecars kuci i kaze da mu se enormalno spava id a ima uzasan energetski pad, a on to kad kaze, to znaci da je na samrti  :lol:

salu na stranu, i on i ja se mnogo umaramo poslednjih 2-3 nedelje, ali nekako se bolesno umaramo, ako me razumete  :no:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/

Gost51

trosim energiju na gluposti :wall:
i onda pola dana imam prazan hod
ne mogu da dodjem sebi

senka

i dalje sam verna tibetancima
mučina je nestala, energija se pojavila   :dance1:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Finalina

kod mene dno :hm: , ali dno ....
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

AnaK

Senka  :clapping: :clapping: :clapping:

Fina, bre  :bighug:
Janko 23.7.2002.

janavi

kod mene izgleda proradio onaj B12 :blink: :dance1:
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

AnaK

Janko 23.7.2002.