Main Menu

Energija

Started by senka, February 12, 2011, 10:02:15 PM

Previous topic - Next topic

janavi

i ja ovako kao vi,
vrlo loše spavam, neredovno se hranim, al to nadoknađujem valjda kojekakvim vitaminima

a onda mi jedan telefonski razgovor sve popravi ;) :girl_haha:
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Deda

Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Plava Baklava

Magnezijum - digao me je iz polumrtvih  :good:
I gvozdje  :good:.

Za prvi ocigledan efekat preporucujem sumeci magnezijum iz DM-a ali nikako ne prekoracivati dozu. Inace se magnezijum daje i ljudima koji se bore s depresijom.


moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

gasha

slicno se i ja osecam, mogla bih da spavam non stop, tesko mi je da ustanem,
planiram neku fizicku aktivnost s proleca i praktikujem po neki izlazak sa drugaricama, jer vidim da me to bas opusta

ubija me svakodnevnica, uvek ista, na poslu stanje grozno, nesnosno, bez nade da ce se nesto menjati, sanse za drugi posao ravne nuli, iako imam decu koja donose radost svakog dana, ne uspevam time da pobedim beznadje koje me je uhvatilo
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

disco2000

Ja ne znam odakle crpim snagu :(

Xe

Floki.
Svaki dan sam u setnji, stalno napolju, prvi put posle ko zna koliko godina nisam bila bolesna u decembru i januaru.
Sto se vise krecem, vise energije imam za ostale stvari, a uvece bolje spavam jer sam zdravo umorna. Cak i stres bolje podnosim jer se izlecim na svezem vazduhu.
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Plava Baklava

Boravak napolju je inace zakon. Ozbiljno radim na osmisljavanju promene nacina zivota, upravo u tom smeru.


moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

senka

Quote from: Plava Baklava on February 13, 2011, 10:11:10 AM
Magnezijum - digao me je iz polumrtvih  :good:
I gvozdje  :good:.

Za prvi ocigledan efekat preporucujem sumeci magnezijum iz DM-a ali nikako ne prekoracivati dozu. Inace se magnezijum daje i ljudima koji se bore s depresijom.

moraću ozbiljnije da se pozabavim unosom tih suplemenata
užasno sam neredovna :crycry:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

cici

Meni je magnezijum odvratnog ukusa jedva popijem.
Dok je ovako hladno i odvratno nemam želju da izadjem osim gde moram.


AnaK

Imaju u DMu bombone sa magnezijumom i fruktozom, probaj tako. A mislim da imaju i neke kombinacije sa dosta magnezijuma. Ne mogu ni ja šumeći.
Janko 23.7.2002.

janavi

#25
ni ja ne mogu šumeći
"pijem" ovaj

to su kao kesice sa kiselim praškom, podseća na one flejvorejd koje smo liskali kao klinci :rofl:

ili ovaj
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Mirka

Ne vrcam od raspoloženja i energije, ali me sunčani dani silno oraspolože.
A evo tibetanaca
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

Ceca

Ja sam se tako osecala kad su mi bili poviseni holesterol i trigliceridi, a gvozdje smanjeno. Dakle, proveri KS.
Dusan 05.08.2005.

cici

Quote from: AnaK on February 13, 2011, 03:39:40 PM
Imaju u DMu bombone sa magnezijumom i fruktozom, probaj tako. A mislim da imaju i neke kombinacije sa dosta magnezijuma. Ne mogu ni ja šumeći.
Nisam znala da može  i tako.


Finalina

#29
Quote from: senka on February 12, 2011, 10:02:15 PM
Znam da vežbe daju energiju, ali gde naći energiju za vežbe  :crycry:
Kafa mi ne pomaže, omega iz DM takođe. Možda mi fali sunce.
Za pocetak ovo , sutra kontrolisem KS ( radi cuvenog gvozdja i nedostatka istog).

Inače, ja sam u ozbiljnom minusu, a znam da bih jutarnjim vezbama i uz malo setnje preko dana dosta pomogla sebi... i nije neizvodljivo  :innocent:

edit : nesto lose uradio quote