Main Menu

Nokti i lakovi za nokte

Started by janavi, March 22, 2011, 07:16:42 AM

Previous topic - Next topic

Plava Baklava

Ja samo da prijavim da se nokti još nisu oporavili  :girl_sad:. Uredno mažem Evelin 8 in 1 i ništa drugo, ali je stanje još uvek dosta žalosno. Baš mi nije jasno šta ih je tako sredilo.


moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

Glitter

ja dosla samo da kazem kali da Chincilly moze da se maze lezeci :rofl:


PB, nista te ne sprecava da neko vreme trosis 8u1 kao bazu, ali skidaj lak bar svaki drugi dan. Mazi redom: 8u1 jedan sloj, lak za nokte dva sloja, top coat jedan sloj. Imaces namazane nokte i videces progres posle izvesnog vremena.

Ja sam ovo radila mesecima posto sam skinula gel sa noktiju i kada su mi nokti bili jedva opna na vrhu prsta. Ojacace ne brini

moma

Ja mazem sa 8u1 valjda od kraja ljeta. Jos je mrvica u bocici. Nokti divno oporavljeni. Neko vrijeme sam samo stavljala 8u1, a posle samo kao bazu, pa bilo koji lak preko.

AnaK

Kako je divna Zoya Neeka, uvek kad je namažem iznova se oduševim  :girl_in_love: Beskrajno zahvalna Lani koja mi je otkrila, i Glitt koja mi je kupila  :girl_in_love: :kiss1:
Janko 23.7.2002.

Lani

AnaK  :kiss1: i ja sam baš skoro mazala Neeku, to je pravi lak za jesen/zimu.

Penny talk  :girl_in_love:


Glitter

sad me zove S da mi kaze da je ulovio za mene
Black cherry chutney
Kiss me or efl
My dog sleigh is a hybrid

:girl_haha:

Zumbulica

....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Lani

Glitt odličan ulov.  :clap:

Baklavo, samo budi uporna, srediće se.  :bighug:

stacka

Divan je, ja ga bas volim i od kako mi je stigao 80% vremena mi je na rukama :girl_in_love:

Jedino sto mi se jako brzo skida :girl_sigh:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

Ja imam Blue rhapsody iz te kolekcije, isto traje 1 dan ali meni je takvo iskustvo sa većinom sedefastih tj. foil lakova.

Margarita

lep je, podseca me na onaj moj cameo

Xe, sta bi na kraju sa filerom?

stacka

Nemam pojma, meni je prvi te vrste  :girl_haha:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Glitter

ja sam se jutros probudila sa zeljom da mazem malaga wine  :girl_haha:
i znam da znamo koji je i kako je divan ali samo morala da ga fotkam na suncu  :girl_in_love:
zanemarite nokte, otfikarila sam ih neki dan



Lani

Divan je divan.  :girl_in_love:
Shvatila sam da nemam nijedan tako krv crveni.  :blink: :think: Sve one neke paradajz varijante.
Mislim OK, njih najviše i volim ali ovako kad vidim ove tamnije na nekom drugom, pa još kome super stoji kao tebi, baš mi bude lepo.

Glitter

ja ga bas volim, a volim i paradajzaste  :girl_haha:
Pre neki dan sam usla u sephoru i krenem po onoj opi polici i sve sam vadila one koje mi Stiv donosi u decembru
koala berry, i think in pink, red hot rio  :girl_haha:

hvala  :kiss1: