Main Menu

Nokti i lakovi za nokte

Started by janavi, March 22, 2011, 07:16:42 AM

Previous topic - Next topic

bubi

sta da ti kazem.
ovamo se sva napirlitala a na noktima nista pa kao polugola sam  :D




AnaK

Janko 23.7.2002.

Lani

Bubi, molim te idi i edituj ili obriši onaj post.  :lol: :turpija:

cici



bubi





AnaK

Tačno se vidi da dugo nije bilo lakoholičarske kafe, tačno :baba: :lol:
Janko 23.7.2002.

Lani

Mnogo si se bubi ti opustila, kad može kali da se lakira ležeći  :lol:, sa bebom od 10 dana, možeš i ti.  :baba:

Glitter


AnaK

Janko 23.7.2002.

kalimero

ajte jednu kafu, pa da mi pisete kako ste se provele....a od one sledece cemo i nas dvoje da dodjemo  :clap:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

Margarita

mislila sam da sam najgora, namazala 1 sloj parka perfect pre dva dana, i nikako da stignem drugi :lol:
ali bubi me spasila :rofl:

bubi





Glitter

i ja, moze tamo sledece nedelje, selim se sredu ili cetvrtak, pa da se samo uklopim oko toga

inace videh veceras u DIS-u navodno OPI lakove, pridjem ovako bez naocara i vidim da Aura kopira oblik bocice i zatvaraca :crazy:

Lani

A pa ima Aura odavno te lakove.

CG Queen B  :)
Možete i zavesu da komentarišete slobodno.  :lol:


prevodilica

pa, božanstvena je i boja i zavesa, ne znam šta da komentarišemo... :girl_in_love:

ja sam upravo namackala blue reef, ali nije plavi, to je onaj zeleni, ako se sećate sa jedne kafe, što vam se svima svideo