Osvjetljenje- Kali, Jel, Romi i sve djevojke koje imaju ideju

Started by maxic, May 01, 2011, 08:45:27 PM

Previous topic - Next topic

Xe

http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

jel

maxić- a zasto ja ne mogu da otvorim tvoj link  :ces:


evo ga smanjila sam fotku  :innocent: - videces neka ovakva visilica moderna može da bude na gredi (ova inox na slici) a može i samo "svetlosna štrafta" visilica...
a spotovi bočno (u plafonu na slici levo bočn)

sa plafona -obavezno jedno/dva simetrična spota usmerena ka zidu od opeke
da naglase njegovu strukturu

ako želiš možete i na jednom zidu (bočnom neprekinutom) par zidnih lampi ...
i neku podnu/stonu lampu koja ćete koristiti za čitanje
:)

mada -bih ja (kod mene) stavila onaj starinski šmekerski luster od drveta sa imitacijom sto sveća  :girl_haha:
My name is Luton, Robin Luton :lol:

janavi

Quote from: jel on May 02, 2011, 10:21:41 AM
maxić- a zasto ja ne mogu da otvorim tvoj link  :ces:

ja mogu njen, al tvoj ne mogu ;)

uzgred, sviđa mi se jako bela garnitura, i komoda na kojoj stoji tv :clap:
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

jel

Access Denied
You don't have permission to access "http://www.lightinguniverse.com/directional-spot-lights_123.html" on this server.
Reference #18.1d95ef50.1304325957.37d941d1
:(

@maxic - naknadno sam dopunila gornje postove, posto mi puca net pa ne mogu iz prvog da okacim fotku
My name is Luton, Robin Luton :lol:

maxic

Jel , ovo dobro izgleda, ali ja ni slicno nisam vidjela. Moracu malo da se promuvam. Ja sad nekako razmisljam o lusteru, ali sam smislila da treba da bude crni. To sve sinoc, pa sad tragam netom za istim.

Jano ako mislis na moju komodu, iz Ikee.  Tnx.

Xe, gusle uvjek izazovu interesovanje kod gostiju. Kad bi samo znali kako zvuce :lol:

Soba je od juce zelena  :clap:
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

maxic

Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

martina

ja mislim da luster samo treba da je dovoljno veliki, a nije toliko bitno kakav je - uzmi sta ti se svidi, a nije puno skupo

a par lampi po coskovima sa strane je pod moranje. je ne bih nista ugradjivala ako ima sanse da ce da se mijenja
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

jel

za zelenu sobu  :good:
za visilicu:
nesto suptilnije-prva slika
ili možeš šta god vam se svidi -kao na ovoj drugoj slici

My name is Luton, Robin Luton :lol:

maxic

 :bighug:

Pa ti si nastradala kad budemo renovirali kuhinju. I ovo mi je lijepo, ali znam da mm nece da se svidi.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

jel

meni se najvise uklapa neki luster kao starinski i sad me nervira sto ne mogu da nadjem fotku
nesto nalik ovome - samo vise izgleda kao sa engleskih dvorova srednjeg veka  :girl_haha:
bas volim te eksperimente starog i modernog
My name is Luton, Robin Luton :lol:

maxic

Ko o cemu, ja o lusterima danas :lol:  Hvala draga sto se bavis mojim slucajem
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

jel

E, evo ga luster za vas  :) napokon sam ga nasla

i uzdravlje da ga palite...
ps proveri statiku grede  :girl_haha:
My name is Luton, Robin Luton :lol:

maxic

Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

jel

salim se, mislim ako stavljas neki luster od 500kg  ;)
My name is Luton, Robin Luton :lol:

maxic

Jel, nasla sam jedan sinoc, mogao bi da posluzi.Moram da ga iskopam na netu.

Nije mane kod nas znati koliko moze greda da izdrzi, niakd ne znas ko bi mogao da se okaci :lol:
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07