Organizacija, sortiranje -svega i svacega

Started by maxic, November 21, 2011, 03:46:28 AM

Previous topic - Next topic

maxic

I mene nervira ovo sto se kaci , pogotovo ako mora spolja da visi, ali ako ne nadjem bolje rjesenje rukavice ce morati da vise.

Martina, na zalost u ovoj kuci mi je mud/laundry room premali. Uvjek tu ulazimo, ali s jedne strane su masihe za ves, a s druge je bio neki plakar ( ugradni) , sad je daksa za slaganje vesa, a ispod hrana i pjesak za macke.  Ja sam mislila da izbijem ram tog plakara, pa da kombinujem ikeine police i te klupice za sjedanje, ali se bojim da cu zapoceti projekat koji necu zavrsiti do kraja zime.  Prosirenje tog prostora je za neka bolja vremena, a u garazi da bilo sta ostavljaju prehladno je, sve bi im se smrzlo do ujutru. Nasla sam jos par slika pa cu ih poslije okaciti.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

AnaK

Janko 23.7.2002.

Plava Baklava

Nisam napisala da sam kupila onaj cipelarnik i volim ga baš  :girl_in_love:


moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

maxic

Sad vidjeh ova temu, da prijavim da smo organizovali nekako, nije lose ispalo. poslije cu slikam.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

Pepi


Pepi


Pepi


Pepi


Pepi


AnaK

Janko 23.7.2002.


AnaK

Organize your scarves with a hanger and some shower curtain rings.

Janko 23.7.2002.


senka

M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

rafa

10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception