Main Menu

vege week:)

Started by monochrome, March 06, 2012, 10:34:01 PM

Previous topic - Next topic

monochrome

kontejsn...valjda cu nesto fino da smutim :crazy: :girl_haha:

Zumbulica

Horizontalno nema sanse, ovo nije predvidjeno za to. Jedino ovako da napravis veliku povrsinu pa podelis, kao sto AnaK kaze.
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

monochrome

sledicu slepo recept, pa sta ispadne :crazy:

monochrome

pravila danas...jako je ukusno...mozete koristiti dimljeni tofu...ja jesam...
http://allrecipes.com/recipe/baked-tofu-bites/


Vila

ja da odgovorim AnKi, kari pastu imaš u maxiju, na policama sa delhaize začinima
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

AnaK

Jeeeee, hvala  :clap: A kao gledala sam, moraću bolje  :flower: :kiss1:
Janko 23.7.2002.

Vila

U malim teglicama sa crnim poklopcem, imaju i red i green curry paste.
Nađoh fotkicu, da znaš šta da tražiš ;)
http://shop.delhaize.be/Sale/Cuisine-du-monde/Asie/Curry-7C-Pate-7C-Rouge/p/S2007082700123130000
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

AnaK

Janko 23.7.2002.

AnaK

Quote from: Vila on October 06, 2014, 10:43:20 AM
ja da odgovorim AnKi, kari pastu imaš u maxiju, na policama sa delhaize začinima

Hvala i na info i na fotkama. Tek sam juče našla, posle 10+ usputnih maksija, ciljano otišavši u onaj 'ekskluziv' u Čika Ljubinoj. Danas probam čorbu, napokon  :girl_in_love:
Janko 23.7.2002.

AnaK

Maxic kari-karfiol čorba je pre-pre-predivna.  :balavi:
Janko 23.7.2002.



monochrome

'vako  :balavi: zvuci...moracu malo da adaptiram, ali to ionako stalno radim (jos uvek imam stare knjige/sveske recepata :lol:)

AnaK

Ja zbog tebe i kačim ovakve stvari kad naletim  :girl_haha: :kiss1:
Janko 23.7.2002.