Main Menu

vege week:)

Started by monochrome, March 06, 2012, 10:34:01 PM

Previous topic - Next topic

monochrome

 :girl_in_love: :kiss1:

mi smo se malo vise prosvinjili oko ovih praznika...bas jesmo...gledamo da se sad malo sredimo...em smo zdrali, em pili...em se tovarili slatkisima...stella je nekidan pojela 5 velikih sarmi odjednom :crazy:
sad gledam da pravim samo zdrave vege delicije :girl_haha:
slatkisa, slanisa vise u kuci nemamo...vince samo petkom uvece...po casa...
hranimo se po hrono principima...hleb maltene ne kupujemo...stelku sam stavila na skolski obrok...prave joj svasta, a nema junk-a :girl_in_love:

svekici mi se primili na sarmu...ali opasno...mole da im zamotam nekih 20-tak, kad budem pravila za nas :lol: :lol: :lol:

monochrome

napravila sam hladnu kasu sutra za dorucak...u staklenim teglicama...super je...stalno pravimo..

stelkin ide ovako...ovas, chia seme, hemp seme, mango, banana, javorov sirup...
moj je ovas, hemp, chia, banana, borovnica i kokosov jogurt
muskarac nece...on ce tost, navodno :girl_haha:


monochrome

ah, zaboravih najvaznije...MLEKO BRE...stelkin je rizino, a moj kokosovo...


monochrome


AnaK

I meni super zvuči! Javi utiske ako probaš.
Janko 23.7.2002.

monochrome

mozda vec i sutra  ;)


monochrome

 :clap: :clap: :clap: :clap: :kiss1:

ima on citavu stranicu sa veganskim receptima...aj' da ga volim :lol: :lol:

monochrome

Quote from: AnaK on April 30, 2015, 10:58:45 PM
http://news.therawfoodworld.com/creamy-tomato-soup-stronger-bones/

anak, isprobano :diva:

e sad...dragan obozava, ja 'nako, dete ne podnosi strukturu...ostavila...
ja kad kazem 'nako...mogu da jedem i nije loseg ukusa, ali nije mi nesto specijalno...ja bih tu nesto dodala/oduzela, a ne znam ni sama sta...mozda citruse (oduzela)...u svakom slucaju...zasitno je...bas, bas...i moze da prodje i pravicemo ponovo...zdrava je i stelka ce da proba jos nekoliko puta, jer kod nje to pali :good:

AnaK

Hvala na info, sad ću oooozbiljno razmisliti da l' ću probati  :girl_haha: :kiss1:
Janko 23.7.2002.

monochrome

 :girl_haha:

ma probaj jednom...vidis kako smo mi svi razlicito reagovali :crazy:

monochrome

ja sam inace tip koji jede i sto ne obozava, zarad zdrave strane medalje :lol:

AnaK

Janko 23.7.2002.

Glitter

ja bih ovde defo izbacila citruse, nekako mi ne idu uz paradajz...mislim ni u paradajz salatu ne stavljam sirce :think: