Main Menu

Koje posuđe koristite?

Started by janavi, April 15, 2012, 07:59:21 PM

Previous topic - Next topic

Glitter

:pioneer: obraticu paznju pa javljam utiske

AnaK

Janko 23.7.2002.

NenaS

Quote from: Pepi on December 11, 2015, 04:59:54 PM
Wok imam Delimano keramički, traje već petu godinu, ima samo jednu sitnu ogrebotinu, od nesavesnog korišćenja  :girl_haha:

Isti rok trajanja mi imaju i spider tiganji

Osim njih imam i neki metalac inox, ali njega retko koritim jer se sve lepi.

Vok imam isti i super se pokazao. Tiganj su mi spalili pa izgrebli u pokušaju samostalnog pravljenja kajgane..
Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

AnaK

Janko 23.7.2002.

Nanny Ogg

Ja imam neki noname spider koristim ga isključivo za palačinke. Za drugo Tefalov


Ajte zene, ne dram'te

Zumbulica

Sad gledam, Tehnomania ima dosta dobar izbor tiganja  :blink:

http://www.tehnomanija.rs/tiganji
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Summer

ja imam neki keramicki vok i tiganj, kupio mm u merkuru, nemam pojma koja je marka, ali super su
delimani serpa sa tim keramickim premaxom mi se prebrzo oljustila

inox metalsc tiganj je fenomenalan, ali on nije ni za kakvo przenje, nego iskljucivo za dinstanje. ima ono debelo tesko dno. dinstans teletina u njemu je sjajna


David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

kalimero

Bas ovakp ko sto summer kaze,potpis
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

moma

Obozavam Metalac sa teskim dnom.

Glitter

super je bilo i emailarno, jeftinije je, drugacije performanse ali fantasticno posudje

Nanny Ogg

E, a ja skoro dobila na poklon Gorenje tiganj sa teškim dnom. Za prženje nije, al za dinstanje je super, a jeftiniji su od Metalca (doduše, ne znam dal i inače,ili je tad bila neka akcija, al vredi proveriti)


Ajte zene, ne dram'te

Zumbulica

....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Zumbulica

Neka prica Stevo Karapandza sta hoce, meni se ovo keramicko posudje ne svidja preterano  :lol: Ne umem da ispecem palacinke u keramickom tiganju, uopste mi se ne razliva kao u teflonskom, ili mi pregore ili su ljigave. I uopste, za sve imam utisak da je previse "kruto" .....
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Glitter

da zabelezim da se onaj tiganj super brzo greje  :clap:

AnaK

Zumbi :friends:

Glitt, super  :clap: Znači ulazi u izbor za srećnog dobitnika.
Janko 23.7.2002.