Main Menu

Prvi poslasticar Srbije

Started by cici, April 30, 2012, 05:36:34 PM

Previous topic - Next topic

Ira

#60
 Ijao da zapalila i da nebi mentora planuli bi ondje  :lol:
on mi je uzas,jbt nemoze da satavi normalnu recenicu,sav je nedorecen  :crazy:

Quote from: Lani on May 07, 2012, 12:20:39 PM
I ja.  :lol: Jedva čekam sledeću.  :clap:
nisam vjerovala da cu ovo reci ali i ja  :lol:
molim vas cim izadje tj bude emitovana 4-ta ,da me ovdje obavjestite  :girl_haha:
silno sam se zabavila  :lol:



"Dje­te­tu je­ vaša ljubav najpo­tre­bnija o­nda kada je najmanje­ z­aslužuje"­.
Erma Bombeck

cici

Emituje se nedeljom, dakle najdalje u ponedeljak ce biti.


rafa

Ipak sam odlgedala trecu, iako sam bila zgranuta drugom.  :rofl:
Sto je covek mazohista, to je cudo jedno.

Elem, ova treca nije bila tako tragicna kao prve dve.  :turpija:
Mentor se maaalo spustio na zemlju, a neki takmicari malo bolji.
Iako je bilo kreacija za medalju.  :crycry:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

Zumbulica

Pa sta bi sa ovim  :crazy: jel moguce da su prekinuli kao promasaj  :lol:

Nego, sad sam na kratko pustila ovu kulinarsku emisiju na Pinku, jel ja ovo gledam povrsno ili je ovo stvarno glupost ziva  :crazy: Jadna hrana, ko je sve maltretira i kometarise  :rofl:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

cici

Ma nisu prekinuli, zavrsili su ali meni je bilo mucno da gledam :rofl: a bas sam se naostrila na pocetku :lol:


Zumbulica

Quote from: cici on September 19, 2012, 04:02:38 PM
Ma nisu prekinuli, zavrsili su ali meni je bilo mucno da gledam :rofl: a bas sam se naostrila na pocetku :lol:
Onda ce ti tek ovo biti mucno, VIP mucno  :rofl:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

cici

Videla sam malo, odvratno je sve kompletno ali odvatno.


Lani

Quote from: cici on September 19, 2012, 04:02:38 PM
Ma nisu prekinuli, zavrsili su ali meni je bilo mucno da gledam :rofl: a bas sam se naostrila na pocetku :lol:

I na kraju, ko je prvi poslastičar Srbije?  :crazy:

cici



stacka

Ja kad vidim ovog Canka muka me uhvati, izgubim apetit :crazy: ne mogu da ih gledam, stvarno. :crazy:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Finalina

neki muskarac :rofl: .... kakav glupa emisija, pravi blam

cici



anelore

Jbt Pink uvek otkupi neki dobar koncept i od njega napravi desetorazredno sranje. Ja sam samo setajuci po kanalima videla onu Bojanu Stojkovic i njena silikonska usta i Romanu Panic koja izgleda kao moja sestra od tetke ona a bad hair day kako mrcvare neku piletinu. Canak mi je tu jos najmanji problem, mada ne razumem koje su njegove reference posluzile da ga izaberu kao sudiju - kanda to sto je u zivotu mnogo jeo, sta li.