Dobrovoljno zdravstveno osiguranje

Started by senka, February 05, 2014, 11:24:41 PM

Previous topic - Next topic

Unabebili

Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

senka

M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

AnaK

Quote from: NenaS on April 05, 2015, 06:38:33 PM
Na tu temu, ''POŠTOVANI,

OBAVEŠTAVAMO VAS DA SE TRENUTNO NE PRIHVATAJU NOVI ZAHTEVI ZA UGOVARANJE INDIVIDUALNOG DOBROVOLJNOG ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA, VEĆ SAMO ZA KOLEKTIVNO OSIGURANJE.

HVALA NA RAZUMEVANJU.''

Wiener Städtische

U kombinaciji sa ovim, mislim da oni hoće da smanje broj klijenata, otud i politika 'povlačenja'. :bighug:
Janko 23.7.2002.

senka

Ma da, ako i ne iybace ceo taj segment polako kako ljudima ističe
očigledno nisu to postavili na održivim osnovama
u njihovoj politici meni smeta što se ne obraća pažnja na "punu sliku" klijenta, jer mi kod njih imamo još osiguranje firme, putno osiguranje svih nas, kasko za auto, mm životno...
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

AnaK

Osigurala sam se danas kod Delta Generalija za 'best doctors' osiguranje koje daje mogućnost lečenja u inostranstvu, do 1.000.000 evra, u slučaju kardio-vaskularnih bolesti, karcinoma i potrebe za transplatacijom organa. Košta 15€ mesečno, i smatram da sam sebi kupila mir. Pa da podelim  :kiss1:
Janko 23.7.2002.

emge

disco2000

I da ne zatreba :kiss1:
Ima li gornje starosne granice?

AnaK

I ja se nadam da će taj novac biti uložen samo u mir u glavi  :voda:
Ne znam, ali bi bilo logično da ima. Imam broj te agentice, ako je neko zainteresovan za pitanja ili neke akcije, deluje mi fino, ljubazno, nenapadno i normalno.
Janko 23.7.2002.

moma

prevodilica

odlično
nama firma već treću godinu uplaćuje dopunsko zdravstveno, ima 3 godine kako nisam videla dom zdravlja klasični, a nikad češće nisam radila sistematske provere, tako da sam prezadovoljna

Lani

Nisam znala za ovo AnaK, hvala na informaciji, baš ću da iščitam malo o tome.  :kiss1:

AnaK

Zvali su me danas da potvrdimo, pa sam pitala i ono što se nisam setila.
Gornja starosna granica za pristupanje je 64 godine. Za decu do 18 godina košta 7€ mesečno, ne postoji 'porodično' ugovara se za svakoga pojedinačno. Inicijalno traje 15 godina, može ponovo da se sklopi (taj deo nisam baš najbolje razumela).
Janko 23.7.2002.