Main Menu

Fed Kup

Started by chokoladica, June 04, 2009, 03:07:24 PM

Previous topic - Next topic

chokoladica

Pa nema veze... bicemo ovde i sledece godine, a FK svakako zasluzuje posebnu temu  :D

http://www.anaivanovic.com/?lang=sr&path=start/news&detailpage=2415


Srbija spremna za test protiv Rusije

June 03, 2009 /

Srbija će u Prvom kolu Svetske A Grupe Fed Kupa 2010. godine igrati protiv 1. nosilaca Rusije. Susret će se održati u Beogradu 6. i 7. februara.

Rusija je bez pogovora poslednjih godina najjača nacija u ženskom tenisu. U poslednjih pet godina su četiri puta osvajali Fed Kup, i imaju pet teniserki među trenutnih prvih 11 na svetu, uz dodatak trostruke Grand Slam šampionke Marie Sharapove.

Srbija, koja se u Svetsku A Grupu plasirala pobedom od 4-0 nad Španijom u aprilu, nikada do sada nije igrala protiv Rusije u ovom njenom obliku. Međutim, bivša Jugoslavija je dva puta igrala protiv starog Sovjetskog Saveza, i Sovjetski Savez je trijumfovao oba puta.

Ani će se u susretu koji će se igrati nedelju dana posle završetka Australian Opena, verovatno pridružiti 5. teniserka sveta Jelena Janković.

"Ovo je veoma uzbudljiv susret," rekla je Ana. "Rusija je sigurno jedan o najtežih timova koji smo mogli da izvučemo, ali sam veoma srećna što ćemo igrati kod kuće.

"Imamo sjajnu publiku i sigurna sam da će atmosfera biti neverovatna. Već se radujem susretu u Beogradu."

maripoza

Aaaa, ne verujem da si otvorila temu 8 meseci unapred. :lol:

To je da pocnemo da stedimo na vreme, jel da?  :girl_haha:

Jedva cekam!  :clap:
Old enough to know better, but too young to care.

chokoladica


stacka

Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

maripoza

Cek da odmah zabelezim u kalendar da sam 6. i 7. februara 2010. u Beogradu. :lol:
Old enough to know better, but too young to care.

Dawn

Al će da nas ispraše Ruskinje  :girl_haha:

maripoza

Zorkaaaaa, ponasaj se. :lol:
Old enough to know better, but too young to care.

chokoladica

Ma ne, Zorka definitivno malerise...  :ljut:

Xe

Racunajte na nas...  :diva: :clap: :clap: :clap:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

maripoza

Old enough to know better, but too young to care.

Xe

http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

maripoza

Old enough to know better, but too young to care.

Xe

http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

maripoza

Old enough to know better, but too young to care.

Xe

Subota, nedelja ili oba?
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL