Main Menu

Priče o kućnoj hemiji

Started by AnaK, June 14, 2009, 03:29:38 PM

Previous topic - Next topic

Finalina

Quote from: kalimero on September 14, 2014, 06:14:31 PM
da, da, sve vidim ovog mog (drugogo po redu) kako se bavi flekama, a on je vredan muskarac....  :rofl:
ja cu iskreno da probam da naucim podmladak sta je red, ali unapred se izvinjavam buducim snajkama ako dobiju muskarce obucene da rese sve elektro probleme po kuci ali bez nade da se uhvate u kostac sa flekama  :rofl: :rofl: :rofl:
takodje  :girl_haha:

monochrome


MissL

Neka dodje neka snajka odma' da se pokaze :lol:
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

disco2000

#1023
Elem u DMu su snizene cene tecnih deterdzenata za ves... do 28. ili 29.9. tako nesto.
Kupila sam onaj Lanin :girl_haha:

kalimero

u liliju -20% na svu kucnu hemiju
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

vojka

Da li je probao neko Onaj persil-ov coldzyme za skidanje fleka
I kakvi su utisci?
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

AnaK

Nije baš hemija, ali uklapa se. Kupila sam u Tempu mrežicu za sudoperu, oduševljena sam. Prečnika je 6-7 cm, ne podiže je bilo kakav mlaz i prosipanje  :clap: Uopšte ne mogu sliku originalnu da nađem, ali liči na ovo, jako:

Janko 23.7.2002.

Dacko

Da pohvalim Axel kal za skidanje kamenca - uklonio je i čak i jednu mrlju s kade koju godinama ništa nije uspelo da skine.

Finalina

godinama, a mislim i decenijama :think: , koristim samo axel za kamenac, ooodlican je .... kao i axel za odmascivanje (zuta tecnost)

kalimero

Quote from: Finalina on February 06, 2015, 02:39:22 PM
godinama, a mislim i decenijama :think: , koristim samo axel za kamenac, ooodlican je .... kao i axel za odmascivanje (zuta tecnost)

Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

Finalina


Pepi

Jel imanegde kod nas da se kupi ovaj ariel?

Doneli neki ovdena pijaci, prodaju po 33 din kapsulu, stvarno lepo mirise i lepo pere.

AnaK

Obratiću pažnju, pa javljam, ja sam Persil-fan  :girl_haha:
Janko 23.7.2002.

linga


MissL

Quote from: Pepi on February 03, 2016, 03:26:57 PM
Jel imanegde kod nas da se kupi ovaj ariel?

Doneli neki ovdena pijaci, prodaju po 33 din kapsulu, stvarno lepo mirise i lepo pere.

Imaju samo obicne, ove ne.
Prodaje jedna kod mene, za 50 dinara kapsulu :crazy: osim sto lepo mirise ves, nista posebno stvarno, desetak puta sam koristila.
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D