Main Menu

Mafini

Started by kalimero, April 29, 2009, 11:46:56 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Nije, imamo još jednu. Možda da spojim  :think:
Janko 23.7.2002.

AnaK

Janko 23.7.2002.

Finalina

SUPER!

ja sam malopre trazila, ubedjena da imamo temu i nisam je videla ...

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

janavi

sad se sve izmešalo :crycry:
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

AnaK

Pa nije, samo je TINK recept otišao na početak, kao najstariji. Sad ću samo naslov da dodam  :turpija:
Janko 23.7.2002.

cici

Moji neće da jedu mafine :crycry: Ne želim da ih pravim samo za sebe.Smučile su mi se više kiflice za užinu.


Finalina

zasto nece? mozda nemas dobar recepAt :D

cici

Moji svi recepti su vrhunski  :-\


:rofl:

Ne znam zašto neće.Nisam skoro pravila, možda bih mogla pola mere za probu.Nisu hteli ni američke palačinke prošle godine pa ih sad jedu.
A ni neće biti strašno ako budem aj morala da pojedem 6 mafina  :lol:


Xe

Sacekala sam da MM junacki iscepa visnje, pa sam se smilovala i napravila mafine :)
Posto sam imala viska visanja, dodala sam jos testa i napravila kolac.  :turpija:
Sad smo oboje mirni.  :rofl:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Despina

A, L, S

AnaK

Ni Janko  :ljut: Ni proju, ni carsku pitu. Ništa  :hm:
Janko 23.7.2002.

cici

Moji neće ni to.Jedino gibanicu.Sofija je u gostima pojela pola parčeta pite sa lukom i krompirom i prevrnula očima jer sam je naterala da proba jer je stavila u tanjir.


Saska

Samo da prijavim da sam sinoc pravila cokoladne mafine by mango, ali nisam topila cokoladu nego je sitno iseckala. Odlični su.

janavi

Quote from: AnaK on September 21, 2009, 09:41:28 PM
čak sam pravila i buttermilk dodavanem limuna u mleko.
izgleda je buttermilk surutka
tako rekla moja snajKa amerikanka
da je to 'tečnost koja ostane kad se pravi puter od pavlake'
doduše surutka ostaje od sira, pa nisam baš sto posto sigurna
i ona kaže da je to retko, i kiselkasto
meni to na surutku liči
al možda neko od onih 'modrih' mleka sa 0%mm bi moglo da prođe

reče ona da je nekad dodavala malčice 'belog sirćeta' u mleko, ali da to nije isto po ukusu, ali liči
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it