Main Menu

Mafini

Started by kalimero, April 29, 2009, 11:46:56 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Mnogo me nervira što je najmanje pakovanje svih tih sireva 1/2 kg  :ljut:
Janko 23.7.2002.

Finalina

pa to se potrosi za tri dana, malo u mafine, malo u pitu ili nesto poparasto, malo za dorucak i eto

Saska

Ja obavezno bacim bar pola tog Ella sira :(, samo ga ja jedem, a ima kratak rok trajanja.

janavi

Quote from: Saska on September 14, 2009, 10:19:39 AM
Ja obavezno bacim bar pola tog Ella sira :(, samo ga ja jedem, a ima kratak rok trajanja.
isto
ja kupila dva puta, i više neću :(
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Glitter


AnaK

Isto. Nikada ga nisam potrošila.  :crycry:
Janko 23.7.2002.

Finalina


Xe

http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Glitter


Xe

Ella sir je dobar samo za cizkejk  :girl_haha:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Masha

Super je ella sir, koristim ga ovako kao finalina, kada ga imam u svasta ga ubacuje, Medjutim meni se vise svidja taj isti sir ali Kuc.

Finalina

jeste bolji Kuc (nisam mogla da se setim sta jos kupujem pored Elle)

AnaK

Pravila sam ove mafine:

Quote from: janavi on September 13, 2009, 03:07:48 PM
Mini Maple Pancake Muffins

Nešto nije OK, a držala sam se striktno recepta (osim javorovog sirupa, stavila sam kašiku meda), čak sam pravila i buttermilk dodavanem limuna u mleko. Izašlo mi je 16 malih mafina, nekako čudne konzistencije - prvo sam mislila da su premasni, ali nisu, samo tako izgledaju, u kojima se mnogo oseća ukus praška za pecivo/sode bikarbone. Ideja je sjajna, probaću za neki dan sa receptom po kome ja pravim američke palačinke.
Janko 23.7.2002.

Finalina

da li je ovo jedina tema sa mafinima?

stacka

Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.