Main Menu

Mafini

Started by kalimero, April 29, 2009, 11:46:56 PM

Previous topic - Next topic

Glitter

onako, super zvuci  :turpija: :D

senka

M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

AnaK

Quote from: AnaK on September 13, 2009, 04:18:01 PM
Danas sam se oduševila ovim mafinima:

Best Ever Banana Muffins #1

Da vas podsetim, pošto i sebe podsetih, pri pogledu na tri ocvale banane, ovog savršenstva  :balavi:

60 grama maslaca i 190 grama brašna, 1 kesica praška za pecivo (umesto 1+1 u receptu), pekla na 180.
Janko 23.7.2002.

aleks

Moram da probam i ove i one senkine.
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

disco2000

Pravila sam ove cokoladne http://www.blogoye.org/kuhinjica/64084/
:rofl: uspeli su... samo sam narendala upola cokolade... a sledeci put cu za trecinu manje secera... ili upola :rofl: a mogla bih i pola mere, nego ide jedno jaje...

cici

Ma preskoci secer, nije i zdrav :lol:


disco2000

Ne preterujmo :lol:

Salu na starnu, bas su dobri, kao kupovni Dr Oetkera :) samo preslatki :D

cici

Utvrdili smo da je 'preslatko' rastegljiv pojam :lol:


disco2000

Moze biti, moze biti :lol:

Vila

Ja stalno izmišljam neke mafine, skapirala sam kakva masa treba da bude, ofrlje mere, pa mućkam šta stignem.
Dobili za slavu gomilu čokolada, i ja prekjuče sa pola velike Milke :balavi: napravim mafine - razvalili smo se :balavi: smućkala svašta, naseckala čokoladu, malo i istopila, dodala i cimeta, bili su savršeni!

Pre toga sam pravila neke sa kokosom i džemom, isto smo se razbijali.
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

Lani


disco2000

Pojela sam tri :diva: :lol: i nisu toliko slatki kad su hladni :lol:

Zumbulica

....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Lani

Jao kakvih ima!  :blink: :clap: :balavi:

gasha

Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.