Main Menu

Detox Diet

Started by Lukina mama, July 21, 2009, 05:52:20 PM

Previous topic - Next topic

disco2000


aleks

LM,  samo napred  :clap:
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

Lukina mama

Quote from: Marty Maraskino on July 29, 2009, 08:13:22 AM
A kafa?

Nisam nikad mislila da cu ovo da kazem  :o  ali kafa mi u opste ne fali.
Luka ,09 April 2005

disco2000


Lukina mama

Ja da updejtujem :D
Day 3 je prosao ok, pojela kukuruz misilla sam da smem, a ovaj mi dr posle rekao da je bolje da izbegavam.

Mislim da ce mi dosaditi da jedem istu hranu mesec i nesto, jos u d rugoj fazi nema voca  :crycry: ali idemo dalje....

Svratila jutros u Starbucks, uzela Iced Green Tea, jutarnja doza pojela bananu i evo sam mirna za sada :)
Luka ,09 April 2005

Lukina mama

Day 4 prosao super, kao i Day 5 koji prolazi :)
Bila sinoc u restoranu na veceru, jela salatu sa piletinom i bilo je sasvim ok  :girl_smile:

Evo sad jedem bademe i soy beans, i pijem Knjaz Milos kiselu vodu :)
Nema nista bolje od Knjaza :)
Luka ,09 April 2005

disco2000

Istina :)
Dakle, ne kriziras za kafom?

Lukina mama

Quote from: Marty Maraskino on August 01, 2009, 01:34:09 AM
Istina :)
Dakle, ne kriziras za kafom?

Nope, ni malo :) Veruj mi da sam mislila da ce mi to biti najteze.
Luka ,09 April 2005

janavi

svaka čast, samo napred :clap:
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Lukina mama

Day 6,7 & 8 prolaze sasvim dobro :)

Bila juce kod lekara, dao mi stvari za II fazu, neki shake mix, i jos neke zezalice.
II faza pocinje od cetvrtka, pa onda II faza, i posle postepeno se uvodi jedna vrsta hrane da se vidi  koja vrsta hrane izaziva alergije i ostale probleme.

Ko izdrzi pricace :D
Luka ,09 April 2005

Beatrix Kiddo

LM svaka cast! :clapping: :clapping:

Ovako kad pises mi djeluje laganica (a kad sam citala sta mozes i ne mozes, pobjegla sam sa teme  :D)
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

Lukina mama

Quote from: Beatrix Kiddo on August 05, 2009, 01:41:18 PM
LM svaka cast! :clapping: :clapping:

Ovako kad pises mi djeluje laganica (a kad sam citala sta mozes i ne mozes, pobjegla sam sa teme  :D)

Programiras se sta mozes sta ne, i cutis i plivas :D

Od sutra ce mi biti malo zeznuto jer ne smem voce narednih 10 dana.  :nokti2: ali proci ce i tih 10 dana  ;)
Luka ,09 April 2005

disco2000

Kako si, kako sve prolazi?

MissL

Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

Lukina mama

@Marty, hvala na pitanju dobro sam, izdrzvam, malo sam umorna ali sam ok :)
Zavrsavam II fazu, cini mi se u nedelju pocinjem III fazu, i cucu detalje veceras na terapiji.

Nisam nidnom varala sa hranom  :clap: bravo ja  :diva:

MissL, hvala ti  :kiss1:
Luka ,09 April 2005