Main Menu

Torte-omiljeni i isprobani recepti

Started by Masha, August 10, 2009, 01:19:24 AM

Previous topic - Next topic

gasha

Quote from: Deda on August 12, 2009, 09:01:42 AM
Gasho, za Napoleon tortu, koliko korica se pece?

Edit: 3 po 3 jajeta....malo, malo :lol:
Opisi mi kako se kuva ovaj fil, red po red?
dedo, vidi, ovu tortu je cici pravila i pisala ovaj recept, tako da ne znam, cekamo nju da nam pomogne.

a ja se psihicki spremam da je pravim
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

Deda

Cici je rekla da je ovo cvrsta torta, najbolja za oblaganje fondanom....
Ipak malo mi je mnogo da mi i torta i fondan budu experimenti, mada sreca prati hrabre...
Mislim da cu se odluciti za onu belu sa rozem koricama i belom milkom i noblica tortu, dovoljno su mi cvrste.
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Glitter

Quote from: Deda on August 12, 2009, 09:36:53 AM
Cici je rekla da je ovo cvrsta torta, najbolja za oblaganje fondanom....
Ipak malo mi je mnogo da mi i torta i fondan budu experimenti, mada sreca prati hrabre...
Mislim da cu se odluciti za onu belu sa rozem koricama i belom milkom i noblica tortu, dovoljno su mi cvrste.
blizi se...jel ti frka  :nokti2:

Xe

Evo mog cheese cakea! (setila se konacno gde sam ostavila fotoaparat :wall: )




Dopola ukrasena, posle sam je ukrasila sa strane, i obrisala ove muzge na tacni  :rofl:

A ovo je moj slavski kolac i koljivo u pozadini


Bio je jaako ukusan.  :balavi:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

AnaK

Janko 23.7.2002.

aleks

#35
Ja bih pravila cokoladno-narandzastu tortu,  by Pepi.
Ali nije mi jasno ono oko mlevenih narandzi. Ima neko ideju kako da ih sameljem? Usitnim? Sve nesto mislim, iscedice se sok i ostace samo korica. Jel se zamrznu?
Help  :crycry:

Xe, svaka cast :good:
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

janavi

ja imam neki recept sa mlevenim pomorandžama
melju se u mašini za meso
dobije se polu-tečna smesa
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

aleks

janavi, hvala  :flower:
ove narandze  i idu u koru koja se pece, racunam, to bi trebalo bas tako da izgleda, kako ti opisujes.
Jedino sto nemam masinu za meso. Moracu da vidim nesto drugo, ili da probam nekim od nozeva na seckalici...
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

AnaK

Ja bih je napola zamrzla, pa u seckalici.
Janko 23.7.2002.

Pepi

Ja je meljem u choperu, polusmrznutu. Ako nemas cime, mozes je izrendati.

MissL

Ja najvise volim Moskva snite, nikad nisam pokusala da napravim
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

prevodilica

meni uvek odlično uspeva Ledi Di, u svim kombinacijama, po volji dodajem i menjam recepat
imate ga kod NikkiL na blogu
materijal krajnje jednostavan, uz Dr Oetker čak ni puding ne mora da se kuva  :clap:

današnja kombinacija, poslužila za dve torte, kućnu i jednu za poso:

3 pudinga od vanile, smućkala, po 250gr puter i margarin, sitan šećer, pa dodavala plazma keks, seckano na kockice - čokoladne bananice, prave banane, ananas, mlevene lešnike
odozgo obično stavljam glazuru od čokolade, ali sam danas za promenu napravila šlag od čokolade

i na kraju je sin  :pleasantry:mrvio :pleasantry:, tj. na svoje insistiranje posipao šarenim mrvicama za ukrašavanje torti

mnogo jednostavno i praktično, extra se lako sprema, oblikuje i ukrašava


Glitter

narandze se super melju u multipraktiku  ;D
valjda ce da dodje masha da potvrdi  :lol:

aleks

Hvala na predlozima. Ja samo i imam multipraktik, racunam uspecu nekako.
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

Finalina