herpes... jeste ili nije??? opet isto? :(

Started by Ivy, August 22, 2009, 12:53:09 PM

Previous topic - Next topic

Ivy

Sergejko mi je od rodjendana kenkav...taj dan je imao temperaturu , malu... juce  nije ...ali cijeli dan je bio nervozan, placljiv...pomalo mu curi nosic...i kasuljca....jutros se zali da ga boli grlo...

Na usnici mu je izasla "vatra" ili kako li se to vec zove??? Herpes??? ili nije??? ne znam...  :-[

da li je to isto...."virusni" herpes, od prljavih ruku..ili taj koji izlazi od temperature???
I sta da mu mackam??? pojma nemam...ja to nikad nisam imala... :-[




al' sam ga sastavila  :lol: prastajte  :kiss1:





Elanor

za pocetak, labello, najbolje beli (medicinski).
(dok se neko ne javi s boljim savetom)

:kiss1: da prodje
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Ivy

evo postavila sam sliku  :(

ovo izgleda strasnije uzivo :nokti2:


gasha

mislim da je to isti herpes, i da izlazi kada god padne imunitet, dobro je staviti onu belu cinkovu pastu, ja stavljam i aciklovir sebi, ne znam da li je za decu.

Dan , dva i prolazi.  :bighug:
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

Ivy

ok, cinkova pasta:) odoh da kupim, hvala  :kiss1:


Despina

Herpes, ima neka propolis mast za djecu mislim da aciklovir ne smije. :kiss1:
A, L, S

Despina

Sad sam vidjela zove se Propobaza gel za herpes simplex, afte, povrsinske rane i itd.
A, L, S

Dusica

Aciklovir u principu sme, ali najbolje da lekar pogleda i potvrdi da li je u pitanju herpes ili ne. Meni su ga stavljali kao bebi u oko, tako da sto posto moze.
Ovo sto kaze Despina, odlicna stvar, trebalo bi da ga ima po apotekama. Ja ga kupujem u Liliju, malecka zuta tubica.

Nemoj mu mazati labelo niti bilo sta masno, ne daj mu da pipka rukama, to treba da se susi sto vise dok samo ne otpadne.

:kiss1: da sto pre prodje



AnaK

Janko 23.7.2002.

Ivy

kupila sam mu Propobazu na kraju..mala zuta tubica..

...cinkovu pastu mi apotekarka ne preporucuje jer je "malo gadna" kako ona kaze...i da ce je skidati sa usana...




Despina

A, L, S

Deda

Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Ivy


Dawn


Glitter