Main Menu

US Open 09

Started by chokoladica, August 27, 2009, 09:01:29 PM

Previous topic - Next topic

chokoladica

Muskarci ne igraju sutra  :rofl:
Novak i Fed tek u subotu, i kaze voditelj da ce to biti dnevni mec najverovatnije (po lokalnom vremenu) . Sutra samo zene igraju 1/2 finale.

maripoza

Piiih, pa ja sam ocekivala da ce im dati dan odmora izmedju polufinala i finala.  :crazy:
Bezveze.

Old enough to know better, but too young to care.

Xe

Ovaj na ES se ponavlja. Prica isto sto i juce  :crazy:
A sto ne volim taj kezual glas, kao da prenosi "Muzicki tobogan"  :wall:
Nedostaje mi Milojko Pantic, nema veze sto je lupao, bar je covek unosio atmosferu...
Cika Dusko se umorio, slabo sta lupa, izgleda da mu je izvor kleke presusio  :crazy:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

maripoza

Jao, Xe :lol:

Izgubi Cilic 2. set. A ni u 3. mu bas ne ide. :(
Old enough to know better, but too young to care.

Xe

Izgubi Cilic.
JMDP ima retku osobinu - tesko ga je mentalno pomeriti. Zato mu predvidjam dobru karijeru.
Osim ako ne prodje kao Ana  :crazy:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

maripoza

Nadal - Gonzalez 7:6, a u 2. setu je bilo 3:2 u taj brejku, kada je mec prekinut zbog kise. Tj. kazu da je prekidan vise puta jer je kisa non-stop pocinjala. Jos nisu zavrsili.
Old enough to know better, but too young to care.

chokoladica

Quote from: Xe on September 11, 2009, 12:29:21 AM
Izgubi Cilic.
JMDP ima retku osobinu - tesko ga je mentalno pomeriti. Zato mu predvidjam dobru karijeru.
Osim ako ne prodje kao Ana  :crazy:
:lol: samo kad ne igra protiv feda

Xe

Pa, nisam nekako videla bacanje reketa, samohrabrenje, proslavljanje poena, zabijanje glave u peskir...
Cak ni protiv Feda.
Ili on ima jednu od tih nepomerivih lica, pa ga je tesko procitati  :rofl:
Sta bi s Nadalom, ima li nekih vesti o povredi?
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

chokoladica

Mec je prekinut zbog kishe, rafa is fine :)

Xe

Nije bio fine nocas, ima problema kao i Verdasco, sa trbusnim misicima. Bas ga je bolelo. Pa pitam da li se nesto zna, ne zato sto ocekujem da izgubi (kladila sam se na njega :lol: ) nego zato sto je to znak da nije dovoljno radio na fitnesu,a tu su kasniji potencijalni problemi.
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

maripoza

Opa, Xe zna kako se Nadal osecao nocas!  :girl_haha:
Old enough to know better, but too young to care.

chokoladica

Quote from: Xe on September 11, 2009, 11:23:56 AM
Nije bio fine nocas, ima problema kao i Verdasco, sa trbusnim misicima. Bas ga je bolelo. Pa pitam da li se nesto zna, ne zato sto ocekujem da izgubi (kladila sam se na njega :lol: ) nego zato sto je to znak da nije dovoljno radio na fitnesu,a tu su kasniji potencijalni problemi.
Ma to je rafa

Xe

#522
Naravno, kad je gledala, a ne kao neki  :sissyfight: Bas je slagao face kad ga je fizio pregledao (jos ukrstio onim okicama, bas je bio smesan)
Ne mislim da nece izvuci maksimum na US Openu, ali me interesuje hoce li ta povreda uticati na njegovu igru kasnije?
Povreda misica ukazuje na losu fizicku pripremljenost, mozda ce morati da pojaca trening, a onda opet dolazimo do problema s kolenima...
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

chokoladica

Rafa ce da dobije Gonza i da izgubi od Delpoa :crycry:

Xe

Odakle ti sad pa to?  Trenutak inspiracije? Hint?
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL