Main Menu

US Open 09

Started by chokoladica, August 27, 2009, 09:01:29 PM

Previous topic - Next topic

cekcek

ovo kolo WTA sam propustila  :girl_cray:

maripoza

Sledeci put ja propustam vodjenje kladze. Ne mogu bas uvek da se organizujem da stignem sve da popunim, pogotovo sa ovim vremenskim razlikama. Sorry. :(
Old enough to know better, but too young to care.

maripoza

Jesu li to promenjena pravila vezana za GS? Vidim, Istomin i Lapenti su igrali tie break u odlucujucem setu.  :ces:
Old enough to know better, but too young to care.

Dawn

Pa i Jeca je juče u trećem.

Xe

Sta je, bre, ovo, raspad kladze?  >:(
Jel treba da uvodimo nagrade?  >:(
S'g cu Stacku da zovnem  >:(
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

maripoza

Quote from: Dawn on September 05, 2009, 12:11:43 AM
Pa i Jeca je juče u trećem.

O, da, to uopste nisam registrovala. Ne znam da l' zbog piva, il' zbog prevelikog uzbudjenja sto je gubila. :lol:

Xe, ako budem sigurna da mogu, nema problema da je vodim. Ali nekad mi je nezgodno, na poslu ne stignem, posle posla ne dodjem odmah kuci i tako..... plus vikendima mozda necu biti tu. Ipak GS traje 2 nedelje. :D
Videcemo za sledeci kako ce biti. :)
Old enough to know better, but too young to care.

maripoza

ATP 2. kolo (ukupno):

74 - Choko   :o  :lol:
63 - Stacka
62 - Xe
61 -Cekcek
59 - Maripoza

-------------------------------------------

WTA 1/2 3. kola:

19 - Stacka, Maripoza
17 - Xe
13 - Choko



Danas se popunjava ATP 3. kolo i, ko nije juce, moze danas da ispuni gornju polovinu WTA 3. kola.
Old enough to know better, but too young to care.

nelly

...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

chokoladica


nelly

...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

maripoza

Zimonjic i tigrica su postavljeni za osme nosioce  :o. Ali ne igraju, izgleda, ni danas.
Danas su, osim Noleta, na repertoaru dublovi: Zimonjic/Nestor, Vemic/Peneta (igraju protiv 2. nosilaca :( ).
Old enough to know better, but too young to care.

stacka

Nole gubi 1:0 od ovog... ovog... ovog... nemam adekvatnu rec :crazy:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

pra-sence

Maro, dosla je choko, pa mi je pokazala, kako se kladi :D Jel moze polovina 3. kola wta i 3. kolo atp. Popunila sam.

Xe

http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

chokoladica

Jao Xe  :lol: Meni se Witten bas dopao :)
Bravo za Noleta, tezak mec  :clap: