Main Menu

US Open 09

Started by chokoladica, August 27, 2009, 09:01:29 PM

Previous topic - Next topic

chokoladica

Ja cu da navijem sat na 3 i da bacim pogled jel poceo-zavrsio se, ili sta vec. jeste da ne radim sutra ali ustajem rano iz nekih drugih razloga  :hm: ucenje  :hm:

Xe

Povreda levog butnog misica.
Sta radi droca? Mi gledamo Neskija i Zikija i Tipsija :lol:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

chokoladica

Droca je dobila 2. set i napravila brejk u 3.   :hm:

maripoza

Old enough to know better, but too young to care.

Xe

Quote from: chokoladica on September 07, 2009, 08:13:24 PM
Petrova ce ladno da izgubi 2. set protiv ove male droce  :hm: :D
Droca :)
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

maripoza

Aaaaaa
Pa ja sam se kladila na drocu. :lol:

Federeru ne ide bas lako. Zorka, sta si mu uradila? :D
Old enough to know better, but too young to care.

nelly

kako igra Federer?Ne mogu od kosarke  >:( da promenim kanal
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

maripoza

7:5, 3:1 trenutno. Malocas je napravio brejk.
Old enough to know better, but too young to care.

nelly

...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

Dawn

Pa ima čovek tremu od Nikol Kidman.

maripoza

:lol: :lol:

Vidis kako ga je krenulo, cim sam tebe pozvala na temu.  :girl_haha:
Old enough to know better, but too young to care.

Xe

Isner dobio prvi set.
Dobro je da se ne kladim u pare, bankrotirala bih kao Dafina  :lol:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

maripoza

Mislis, kao Dafinine stedise? :lol:
Ja bih prosla kao Dafina, posto vodim kladzu: pokupim pare i put pod noge. :lol:

Ne brini, sad ce bivsi zet to da resi. :)
A Fed se osilio cim je Zorki cuo glas.  :girl_haha: Vec je 4:0.
Old enough to know better, but too young to care.

Xe

MAnimo se Dafine, kad znamo kako je zavrsila i ona i njena porodica  :crazy:
Ja gledam Isnera, zanimljivije je.
A nasi kosarkasi pobedili apsolutne favorite!!!  :clap: :clap: :clap:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

maripoza

Bravo za kosarkase.
I Fed upravo odradio pos'o. :)
Old enough to know better, but too young to care.