Originalna Moskva šnit torta, kaže Politikin zabavnik

Started by AnaK, December 10, 2009, 05:53:00 PM

Previous topic - Next topic

Zumbulica

Da priijavim da sam nedavno jela original u hotelu Moskva i da se nisam preterano odusevila  :lol: Osetno mi je slabija i siromasnija u odnosu na ranije, nema onaj sklad ukusa .....cak su mi mnoge homemade kopije koje sam probala mnogo lepse. Hejterka  :lol:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Vila

Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

Zumbulica

Da! Petsto dinara parce  :girl_haha:
Moguce da sam tako potrefila, ali stvarno mi nije bila nesto posebno  :)
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

AnaK

Ja mislim da su se svima nama podigli standardi, sa prisustvom raznih recepata i materijala za torte. Moskva šnit je napravljena pre više od 40 godina, i tada je siguno bila pojam, jer je malo domaćinstava pravilo kolače tog tipa.
Sad je, meni bar, to više pitanje nostalgije i tradicije, nego realnog prestiža.
Janko 23.7.2002.