Main Menu

Životinjsko carstvo

Started by AnaK, November 17, 2009, 02:53:48 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Skuplja li neko? Puno nam fali, imamo puno duplikata, rado bismo se menjali.
Janko 23.7.2002.

chokoladica

Skuplja Filip, ali mu je album kod dede, pa tamo jede i lepi . Za sad nemamo duplikata , jos uvek :)

dmi

imama duplikata i nedostaje nam 20 slicica da popunimo album
prepisacu kad dodjem kuci
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

cici

Jesu to sličice iz čokoladica ili ne?Ako jesu mogu da ti skupljam.


chokoladica

A sta kad se popuni album?
Joj, ja se secam kad sam bila klinka, ispunimo album, posaljemo, i dobijemo paket slatkisa  :balavi: :balavi:

dmi

Quote from: cici on November 17, 2009, 03:20:03 PM
Jesu to sličice iz čokoladica ili ne?Ako jesu mogu da ti skupljam.
jeste iz cokoladica,skupljajjjjjjjjjjj
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

AnaK

Skupljaj :)

Čoko, sad se šalje samo kupon sa kraja, album ti ostaje.
Janko 23.7.2002.

cici



Plava Baklava

#8
Cokoladice ovde postoje, ali albuma nema  :girl_cray: . Moracu jednu d a  :love32:otvorim, da se uverim da stvarno ima slicice. Album se tu kupuje ili dobija?

Edit: zrtvovala se i pojela cokoladicu, da utvrdim ci nejnicno stanje  :girl_haha:. Slicka je tu, ako nas neka dobra dusa usmeri kako da steknemo album, rado cemo skupljati i menjati se


moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

AnaK

Poslaću vam ja  :kiss1:


Ali proveri, moguće je da ima i kod vas, zbog jezika.
Janko 23.7.2002.

Plava Baklava



moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

MissL

Mi smo poceli, stavila sam mu i album u paketic za Materice, pooooooootpuno je odusevljen :love32:
Javljam se kad malo uznapredujemo :innocent:
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

linga

Mi skupljamo imamo dosta duplikata, pa cemo da se menjamo :))

Finalina

imamo dupliklate, pomesali su se za nepolepljenim slicicama :D ..... kada to jednom prilikom sredimo, javicemo se za razmenu :)

kako bese onaj sajt za razmenu slicica? ... sve htedoh da odem da vidim, imam neku gomilu raznih pa da dam ako nekome treba

AnaK

Janko 23.7.2002.