Main Menu

Novogodištarije

Started by AnaK, November 23, 2009, 07:23:45 PM

Previous topic - Next topic

Zumbulica

Mi jos nismo poceli, osim sto sam im kupila  gotove prelepe kutije u radnji ' sve za 120'. Pravili smo i mi pahulju prosle godine.
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

limun

Divni predlozi!  :flower:  Mi jos nista nismo poceli na "temu" tako da me je ovo bas razmrdalo...






nelly

...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

Pepi

Ima li ko pattern za ovu poslednju pahulju da mi pošalje na mail?

AnaK

Ne može, Pepi, plaća se. Ali ne treba ti, pravi se od 6 kvadrata (preporučujem od onih kocaka za sto), pogledaj samo fotke  :kiss1:
Janko 23.7.2002.

Maki

Jao sta sve ima u Kontalu.Napravila sam spisak.Eto nama zanimacije,jedva cekam.
 

Plava Baklava

Aaaaaa, sad ste me inspirisale. Mi bas i ne saljemo cestitke, ali bi bilo lepo. I sad tako razmisljam sto ne bi smo forumskim klincima napravili forumsku akciju slanja cestitki (pravljenih pod obavezno)? Vasa je presrecan kad dobije postu a retko dobija  :'( i mogu misliti ludilo kad bi krenule cestitkice od sapatnika i sapatnica s podforuma "olovka pise srcem"  :rofl: :rofl:


moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

disco2000

Quote from: Glitter on November 24, 2009, 10:05:39 AM
da ne pominjem da su svi znali gde je AnaK kancelarija  :lol:
Ovako ih ja pamtim :lol:

AnaK

Marty  :bighug: :lol:

Baklavice, ja nemam naviku slanja čestitki, samo nekoj rodbini  :-[ ali rado ćemo poslati Vasi, daj adresu  :kiss1:
Janko 23.7.2002.

Despina

super su linkovi :clap:
probacemo ovu veliku pahulju
A, L, S


Margarita

Ne mogu da verujem da svi znate za pahulju, gde sam ja bila prosle godine? :blink:

Lani


Pepi

Baklavice, jel adresa ista kao prošle godine?

janavi

blah, čak i ja znam za pahulju :girl_haha:
:girl_in_love: za Janka koji hoće da to podeli sa drugarima :girl_in_love: :girl_in_love:
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it