Main Menu

Novogodištarije

Started by AnaK, November 23, 2009, 07:23:45 PM

Previous topic - Next topic

Pepi

Baš su lepe, Kafice!   :girl_in_love:

Deda

Zvezdu sam uspela cak i ja da napravim ali tek posto sam videla Janavi fotografiju..Naravno , uredno odnela vasitacicama da se zabavljaju  :girl_haha:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

stacka

Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Margarita

Kutjice su prelepe!

Zvezdu nisam uspela, jos nisam skontala kako ide ono motanje. Doduse, probala sinoc kod kuce, bez slike. Danas cu se bolje opremiti. :D

MissL

Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

MissL

Ja se tek pripremam da se mozda odlucim da napravim neku od tih vasih zvezda :mrgreen:
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

gasha

obilazim ovu temu, u nadi da me probudi iz bedaka, i spremam se za nabavku papira.
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

Deda

Quote from: MissL on December 01, 2009, 09:22:36 AM
Ja se tek pripremam da se mozda odlucim da napravim neku od tih vasih zvezda :mrgreen:
Kad sam ja , mozes i ti  ;)
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Despina

bravo kafice :clap:
danas sam vidjela nase pahulje na prozorima skolske kantine :girl_haha:
A, L, S

Oli

To nisu zvede,nego pahulje  :-\

Kafice super su kutijice  :love32:

maxic

Upravo pravim pahulje, dva  dijela od sest gotova... Djecu sam izbacila, samo mi smetaju :lol:
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

jelenica

Pahulje su prelepe,ja cu da napravim i odnesem kod Vlaja u vrtic ,a prosle godine sam iscimala MM da mi nanetu negde kupi one tackice da napravim zavesu ... i naravno da je nisam napravila  :-[  ali sada imam sve vreme ovog sveta i bice zavese :)

Neko je pitao za pahulje u boji ... ovakve sam ja pravila prosle godine




Meni se taodje najvise svidja kada ih pravim od onih papirica za beleske  :)

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

maxic

Kupila i pribor za snijeznu oluju. Super mi je pahulja :)
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

Lukina mama

Luka ,09 April 2005