Main Menu

Novogodištarije

Started by AnaK, November 23, 2009, 07:23:45 PM

Previous topic - Next topic

Oli

 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Malopre nije htelo  :lol: :lol: :lol:

Preslatko je,kucica je  :love32:

Masha

Mozda da se doda malo glitera u masu :think:
da li ste usnimile neki dobar lepak sa gliterom of kors :crazy:

Oli


Kafica

Quote from: Masha on December 15, 2009, 01:23:11 PM
Mozda da se doda malo glitera u masu :think:
da li ste usnimile neki dobar lepak sa gliterom of kors :crazy:
Imam ja u svim bojama, ali ne znam koliko je dobar. Mislim, nije kao oho.

Dakle, Uradi sam ima šablone :) Eto mene tamo kad budem mogla da pređem preko mosta :)
Ana 25.10.2004.
Zakon o održanju energije :girl_smile:

Lani

Bilo je šablona i u Merkuru Kafice.
I ja sam u Merkuru uzela slatke stikere za staklo.  :girl_in_love:

Glitter

ja sam letos za maske u skolici kupovala giotto glittr glue i bio je odlican, cena 125 dinara tubica
sad sam uzela neki no name po 25 dinara tubica...mslim ako hoces da bude nesto gliterasto ako hoces da zaista nesto zalepis  :crazy: mrka kapa


pravicu jos jednu turu ovih dana pa cu dodavati lepak u masu, ja sam je inace jos zgusnjavala gustinom, super su ako se prave deblje, tanane brzo pucaju  :girl_sad:

AnaK

Ima i Crayola gliter lepak. Videla sam negde i Giotto ali velike, tipa 100g. Ja sam kupila neke kineske, ne lepe ali sijaju  :crazy:
Janko 23.7.2002.

janavi

ja odnela u vrtić juče glitter lepak giotto, bilo u rodiću pakovanje 5 boja, malih
u Varijantu ima ovih većih, na komad, isto razne boje
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Masha

hvala, sad samo da se odlucim :) Nije mi bitno da lepi nego se dosta sjaji :D

janavi

Handmade Holidays - Ornaments

http://indiefixx.com/2009/12/14/handmade-holidays-ornaments/

ima divnih, ne znam koji bih izabrala da stavim fotku
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

AnaK

Janko 23.7.2002.




Oli

Tchi,ti mozes ovu sa otiskom prstica  :love32: