Main Menu

Novogodištarije

Started by AnaK, November 23, 2009, 07:23:45 PM

Previous topic - Next topic

Ela

Quote from: Gizmolina on December 23, 2010, 11:28:22 PM
Lani, po tom tutu sam i pravila  ;D

Nije tesko uopste, kad se uhodas `ladno mozes da ujedno pravis cvjetice i pratis film.
Jedini problem mi je bilo ljepilo, dok nisam nasla adekvatno (bezdrvno bijelo za papir) sve mi se raspadalo.
Gizmo ja na ovom linku ne vidim gde ima filmic. Bas sam se nameracila da pravim, ako ga imas postavi ga molim te. Nesto mi lakse da gledam snimak nego da pravim sa fotografija.


AnaK

Postavila je maša link nedavno, vrati se malo unazad.
Janko 23.7.2002.

Ela

Hm, meni se cini da je to druga kusudama, ali nema veze, provalila sam :)
Hvala  :kiss1:
Samo pipavo ovo i dugotrajno


Gizmolina

Lani, to je neko ljepilo koje koriste ovi moji u stampariji. Vrlo slicno Karbofixu za drvo, samo je tecnije.
Trebalo bi da i Karbofix radi posao, malo ga razrijedis vodom i nanosis cetkicom.
________________
Why oh why didn't I take the BLUE pill?
________________
Mihaela 1.7.2002.
Nina 20.1.2009.

Lani


Gizmolina

#350
Gogana, nisam imala video. Samo po slicicama.
Jeste dugotrajno (3-4 sata) ali je dovoljno zanimljivo da ne bude smor.
Meni zaludnoj je bila super zanimacija, cak sta vise razmisljam da napravim i jednu sebi  ;)

Zaboravih da ispricam: Mihaela je neki dan bila uciteljica na likovnom - pokazivala je nastavnici i ucenicima kako se
pravi ona  :pleasantry: nasa :pleasantry: 3D pahulja.
Eno im ucionica sva pahuljasta, prava mansardska (ili kako bi vec to trebalo da se kaze)
________________
Why oh why didn't I take the BLUE pill?
________________
Mihaela 1.7.2002.
Nina 20.1.2009.

Plava Baklava

Bravo, devojke  :clap: :clap: :clap: Divno je sve  :love32: . Mi nekako zabusavali, mozda jos postignemo  :girl_haha:


moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

cici

Gizmo prelepo je!!!
Pravila sam samo nekoliko onih pahulja za vrtić i školu ništa više, mrzi me jezivo.


Urbana

Ne bojim se nacizma i terorizma imam strah o pomodarstva i primitivizma

gasha

Janavi i gizmo
divne su vam pahulje  :girl_in_love:
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Margarita


cici



Deda

Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Unabebili

Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/