Main Menu

Novogodištarije

Started by AnaK, November 23, 2009, 07:23:45 PM

Previous topic - Next topic

Glitter


:ph34r:

vidim dignutu temu i mislim se...pa dobro dal su normalne

:lol:

Lani


NenaS

Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

Lani

Neno, zezanje je u pitanju.  ;)

veki

sto ste neke :(
neki vole na vreme da planiraju





u kuci mi je zabranjeno pominjanje NG pre 15.oktobra :lol:

Mirka

I ja sam kod nas zabranila. Da se mm pita imali bismo cele godine i jelku i pahuljice  :crazy: (al' ako može da imamo i ovu vrućinštinu, on voli i ovo ovako i ng, manijak)
Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

Ira

Quote from: AnaK on August 27, 2011, 06:22:05 PM
Sa Fejsa :nesvest:

Mozda je ta sa ovu stranu gdje sam ja  :lol: .....mada sad se nesto mislim  :think: ovdje je vec zakasnila  :lol:



"Dje­te­tu je­ vaša ljubav najpo­tre­bnija o­nda kada je najmanje­ z­aslužuje"­.
Erma Bombeck

NenaS

:) Uostalom, ako ja mogu da planiram letovanje 2012., sto ne bi neko Bozic...to je samo par meseci..
Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

Blue

Quote from: NenaS on August 28, 2011, 04:22:56 PM
:) Uostalom, ako ja mogu da planiram letovanje 2012., sto ne bi neko Bozic...to je samo par meseci..


:good:


mogle bi vec da otvorimo i temu o sledecoj evroviziji  :turpija:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Elanor

Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Glitter

dajte prvo da prezivimo zimu pa cemo lako Evroviziju  :D

Plava Baklava

Kad se vec okupismo oko teme, mogli bi i ovogodisnjeg SS da pokrenemo  :turpija:  :girl_haha: . Pravi je trenutak  :-[ .


moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

Finalina


disco2000

Quote from: Glitter on August 28, 2011, 09:58:43 PM
dajte prvo da prezivimo zimu pa cemo lako Evroviziju  :D
Ko je bese pobedio? :think: :lol: Gde treba da bude sledeca? :lol: