Main Menu

Novogodištarije

Started by AnaK, November 23, 2009, 07:23:45 PM

Previous topic - Next topic

cici

Super je, mada sam ja i one zvezde vec zaboravila kako se prave :lol: ovo moze i od cvecarske trake.


gasha

Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

Lani


Lani


Finalina

bice noviteta za skolu, zenska deca da prave i ukrase ucionicu :love32: , a i meni ce biti zanimljivo :lol:

odlicne su ove zvezdice sto je anak postavila link, cim pre pokazujem ih detetu :)

Margarita

vidite ovo :blink:
http://www.akciomat.rs/usluge.html

ima ovde dosta vas koje bi mogle ovim da se bave ;)

cici

Nisam znala da ovo postoji, ja bih to tako rado radila.


Margarita

cici, prvo sam na tebe i pomislila :)

cici



Finalina

Quote from: cici on November 25, 2011, 12:45:04 PM
Nisam znala da ovo postoji, ja bih to tako rado radila.
hajde ;)

cici

Ne salim se, poslacu im posle mail.


Finalina

ja sam razumela da bi ti ovo radila, kao posao, a ne da bi uradila kao uslugu da platis da dodju kod tebe

cici

Da, dobro si razumela.Poslacu mail sa slikama kako sam kod sebe to uradila par puta.


Finalina

e onda sam dobro razumela :) , super!!

gasha

cici   :clap:
ti bi to sjajno radila

moja drugarica se vratila iz Kelna i kaze da je najnoviji trend, bar tamo, ukrasi u svim duginim bojama
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.