Main Menu

Novogodištarije

Started by AnaK, November 23, 2009, 07:23:45 PM

Previous topic - Next topic

Dacko

#585
Mnogo je lepo ono sa pismom od Deda Mraza, hvala za link!
Ubedila sam danas sina da on napiše pismo sa željama (da bi mu dobijanje pisma od Deda Mraza uopšte imalo smisla a da znam kako da popunim prevarno pismo), i bio je vrlo skroman, tražio je neki manji Lego set. Pitam otkud to pošto znam da odavno merači poveći svemirski bord, a on će: 'Pa ne očekujem od Deda Mraza da mi nabavi brod Malevolence, to je preskupo i ispao bih alav.' Predložim mu da doda bar  još neku sitnicu, a on se misli, misli, pa dopisa kesicu žele-bombona. :)

Lani


Margarita

:love32:


mi nasli, slucajno, pavlovo pismo nama
napisao nam da mu kupimo tastaturu za rodjendan, ova mu ne radi
ako moze bezicna, ako ne onda obicna :'( :girl_haha:

AnaK

Janko 23.7.2002.

AnaK

Janko 23.7.2002.

disco2000


Lani

Pavle srce  :love32:
AnaK, što je ovo medeno.  :girl_haha:

Plava Baklava

#592
Jao, Mardž  :'(  :love32:


moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

Margarita


Lani













Sviđa mi se fora sa trakama, mogla bih da isprobam, već godinama mi jelka isto izgleda.

Dacko

Baš su fine ideje.
Prošle godine sam okitila jelku sve u jednoj boji i bila je mnogo lepa tih sat-dva dok se B. nije posvetio ukrašavanju i stavio na nju ama baš svaki ukras koji je pronašao od prethodnih godina, uključujući i ineke samostalno napravljene. I onda smo uživali u najkičerastijoj jelki svih vremena, on ponosan na svoje delo, a mi na svoju tolerantnost. :D

rafa

10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

Lani

Quote from: Dacko on November 30, 2013, 04:29:25 PM
Baš su fine ideje.
Prošle godine sam okitila jelku sve u jednoj boji i bila je mnogo lepa tih sat-dva dok se B. nije posvetio ukrašavanju i stavio na nju ama baš svaki ukras koji je pronašao od prethodnih godina, uključujući i ineke samostalno napravljene. I onda smo uživali u najkičerastijoj jelki svih vremena, on ponosan na svoje delo, a mi na svoju tolerantnost. :D

Toga kod mene nema. :lol: Imaju jelku u svojoj sobi pa nek kače na nju šta žele, glavna jelka, u dnevnoj sobi, je off limits. ;D

Rafo  :love32: mene kad uhvati ludilo negde sredinom decembra pa sve do NG po ceo dan mi bude uključen Jango (online radio) baš sa tom muzikom.

cici



monochrome

uopste ne volim roza nijanse, ali mi se ova poslednja jelka bas, bas svidja...bas takva kakva jeste :girl_in_love: